×

Honor roll

CENTRAL HIGH SCHOOL, MARTIONSBURG

FIRST MARKING PERIOD

HIGH HONORS

12TH GRADE — Alexander Bowman, Megan Brumbaugh, Jabon Butler, Dylan Ceschini, Isabella Dalansky, Ryen Deterline, Emily Dunn, Tyler Earnest, Eliana Eicher, Kylee Frederick, Jadyn Glunt, Joshua Glunt, Dana Heltzel, Michael James, Abbie Kitt, Annie Kitt, Hunter Klotz, Nathan Layton, Josiah Logan, Ariadne Madden, Miranda Madden, Lucy May, Keller Metzker, Kyla Riley, Andrew Schneider, Derek Showalter, Isaiah P. Smith, Richard Snowberger, Lily Snowberger, Garrett Veckov, Alexis Weyandt, Kerstin White.

11TH GRADE — Jensen Beach, Nicholas Bettwy, Averey Black, Joshua Bridenbaugh, Tina Brubaker, Faith Brumbaugh, Gerald Brumbaugh, Logan Brumbaugh, Breanna Butler, Natalie Butler, Madison Daugherty, Leah Decker, Kayla Delozier, Audree Deyarmin, Mason Diehl, Benjamin Dively, Carly Dixon, Regan Dodson, Ethan Eicher, Zachary Gahagan, Kyla Glass, Parker Gregg, Zeth Hagerty, Jacob Hample, Paige Harclerode, Tyler Helsel, Bailey Heuston, Jonathan Imler, Kenneth Imler, Morgan Kennedy, Paxton Kling, Luke Knisely, Cooper Kulp, Andrew Laufle, Elijah J. Lingenfelter, Katheryn Longenecker, Tomi May, Haylie Mingle, Madison Musselman, Julie Nagy, Tyler Oakes, Justin Ponder, Joclynn Ramsey, Rebecca Roth, Adalyn Smith, Violet Smith, Jonah Snowberger, Ashley Sollenberger, Ryan Sollenberger, Taylor Stock, Harleigh Thoma, Joshua Waite, Connor Walker, Liam Walters, Vendala Weitzel, Lillian Wertz, Natalie Whitfield, Cayden Wright, Zebadiah Wyant.

10TH GRADE — Emma Balliett, Seth Bean, Mason Benfer, Jarrin Butler, Trenton Butler, Morgan Claycomb, Kaylee Cole, Jillian Dalansky, Cael Deavor, Joshua Dell, Rebekah Disney, Erin DIvely, Jonathan Earnest, Tiana Eicher, Ella Garner, Maya Hazenstab, Darcy Heltzel, Jeffrey Hoenstine, Connor Hummerl, Maia Jeffries, Alex Klotz, Elijah A. Lingenfelter, Brynn Miller, David Musselman, James Warner, Hunter Myers, Katie Ritchey, Kacey Rodland, Lydia Shingler, Kylie Smith, Roger Stock, Isabella Swindell, Jocelyn, Swisher, Benjamin Theys, Kelsey Wenger, Katelyn Zeth.

NINTH GRADE — Davin Airhart, Brady Albright, Nickolas Baum, Brinnley Beech, Lauren Benton, Kathryn Bridenbaugh, Heather M. Brumbaugh, Troy Butler, Elana Decker, Megan Diehl, Jack Dunn, Bralyn Ellis, Rachel Fleck, Nicholas Garver, Paige Glunt, Mary Grill, Delaney Hall, Bailey Hoover, Madison Kennedy, Bennett Kensinger, Damon Kephart, Morgan Knepp, Charlie Kyle, Kylie Love, Britton Marko, Wyatt May, Maddison Mellott, Shelby Metzler, Devin Mock, Julianna Myers, Zachary Oakes, Ethan Olivieri, Lane Parsons, Caleb Peck, Ashlyn Renner, MacKenzie Rhykerd, Lacey Ripka, Caden Schenk, Joshua Simpson, Hunter Smith, SHane Smith, Griffin Snowberger, Alex Snyder, Meghan Stapleton, Ian Weyant.

HONORS

12TH GRADE — Hannah Akers, Alyssa Bartley, Madison Benfer, Kiera Berkheimer, ALyssa Bianconi, Dalton Boggs, Heather A. Brumbaugh, Ashton Campbell, Garrison Dibert, Jacob Dick, Ethan Dilling, Branson Dodson, Tanner Ebersole, Ethan Feathers, Abigail Garber, Mya Giordno, Harley Glass, Tanner Hall, Colton Holsinger, Jackson Jeffries, Austin Keith, Kasey Keith, Ellen Kennedy, Bradon Kensinger, Lleyton Kling, Hannah Knepp, Kacie Kreider, Braden Laird, Maci Liebal, Macray Markovich, Gabriella Noel, Montana Novak, Ally Olivieri, Haley Pfeilstucker, Trent Reininger, Austin Replogle, Mackenzie Saylor, Madison Shaw, Isaiah D. Smith, Kassy Snowberger, Samuel Stahl, Nicholas Tate, Luke Trexler, Jarrett Wagner, Lydia Walter, John Weaver, Landon Williams.

11TH GRADE — Greyson Bartek, Cody Becker, Dakota Bem, Aubree Berkhimer, Kiersten Biddle, Joshua Biddle, Devon Boyles, Marissa Burger, Dylan Butler, Christopher Caldwell, Brooke Claar, Dylan Cope, Jade Decker, Kaydence Dick, Logan Rally Dick, Logan Rylee, Dick, Alexa Dodson, Ramsey Dodson, Lauren Fogle, Haylee Frye, Nathaniel Garver, Jenna Haney, Alexander Harp, Alexandra Hill, Spencer Horton, Novein Jackson, Leah Johnston, Hannah Josapak, Olesya Lebedeva, Conner Longenecker, Ella Lovett, , Jaxon Matthews, Katie McCall, Shanta Merritts, Regan Mobley, Ashton Mock, Rozlyn Mock, Jacob Nelson, Dayton Noel, Christiona Reese, Eden Richarsonm Alexis Sarver, Noah Smith, Simon Wachter, Luke Weber, Karley Whetstine, Zachariah Wyant Chloe Zelanko.

10TH GRADE — Kirsten Ayers, Aiden Baird, Tyler Biesinger, Tyler Brumbaugh, Jason Clark, Ellayna Closson, Jenna Croft, Rylan Daugherty, Ethan Dibert, Bailey Dodson, Olivia Dodson, Julia Ebersole, Jonathan Edmundson, Harlie Franklin, Abigail Glunt, John Harker, Adacyn James, Mikayla Kelly, Braden Long, Lacey Lynn, Jackson McCloskey, Dalton Lawrence, Taylour Metz, Gabriel Morgan, Kaleb Mountain, Brock Musselman, Nadia Padilla, Ethan Park, Kade Rhule, Trent Rightnour, Annabel Shippey, Victoria Shoenfelt, Avery Smith, Jenna Smith, Landon Snider, Brenton Weyant, Gavin Weymer, Kimberly Yingling, Shalen Yingling, Riley Zapotoczny.

NINTH GRADE — Fhillip Balantac, Benjamin Brumbaugh, Branson Colyer, Breanne Corle, Ian Crilly, Dalton Davis, Braden Defibaugh, Katelyn Dick, Kyle Dively, Skyler Ferguson, Rylie Frank, Jaidyn Glass, Peyton Goff, Payton Gregg, Peyton Griffith, Kasey Heidler, Waylon Hinkle, Colin Horton, Logan Keith, Dillon Keller, Makenna Kocsis, Alec Kopco, Ashley Kopco, Emme Kreider, Natalie Lape, Cloe Maher, Isabel Marr, Landon Meck, Keely Musselman, Jack Myers, Sydney Nagle, Nico Rambin, Harrison Ritchey, Abigayle Singer, James Sivits, Dylan Smith, Kaitlin Smith, Ean Snowberger, Kalvin Sparks, Alana Stahl, Dylan Stern, Nora Stiffler, Gillian VanWinkle, Kylie Weber, Brennen Yingling.

NEWSLETTER

Today's breaking news and more in your inbox

I'm interested in (please check all that apply)
   

COMMENTS

Starting at $4.39/week.

Subscribe Today