×

Honor roll

CLAYSBURG-KIMMEL HIGH SCHOOL

THIRD MARKING PERIOD

HIGH HONORS

SEVENTH GRADE — Branden Bass, Zaiden Bush, Kadie Claycomb, Ava Dibert, Layla Diehl, Hunter Dodson, Makenzie Ebersole, Erika Feathers, Sarah Hypes, Erin Korman, Hayden Lamborn, Kasey Mosser, Alex Orris, Haden Sollenberger, Cameron Tipton, Nathaniel Turner, Parker Walters, Porter Weise, Elijah Weyant, Dakotta Wilbur.

EIGHTH GRADE — Zach-ary Campagna, Mia Carper, Emalee Cavender, Dominic Chappell, Alexis Claycomb, Cameron Claycomb, Jazmyne Claycomb, Joyce Cottle, Ashton Draeger, Riley Eber-sole, Janelle Ellis, Jenna Helsel, Karli Hileman, Alayna Hill, Anthony McGeary, Ashton Morris, Reece Replogle, Elias Ritchey, Kaylyn Roudabush, Alyssa Sacchitella, Emma Walter, Shanda Weyandt.

NINTH GRADE — Allison Becker, McKenzi Black, Kamryn Brantner, Devan Chrisawn, Taylor Conrad, Ally Dicken, Gracie Eicher, Drew Harr, Alexander Helsel, Sarah Helsel, Kendra Lockard, Taylor Mowry, Erica Norotsky, Emma Ritchey, Anthony Sacchitella, Nevaeh Walter, Skylar Weyandt, Zoie Weyant.

10TH GRADE — Aidan Barr, Mikylaah Bauman, Cassie Berkhimer, Logan Brehm, Wyatt Buell, Grace Burket, Rebekah Claar, Maelee Claycomb, Bryce Collazo, Ethan Diehl, Patrick Eicher, Joshua Emeigh, Bailey Garver, Abigail Gonsman, Lexi Hammel, Kaylee Haney, Alyson Jenkins, Derek Long, Myckenza Lowe-Gaines, Kyler Miller, Kristopher Oakes, Anthony Owens, McKenna Patterson, Jessen Poullos, Emma Shirk, Harlee Snyder, Sarah Strayer, Aaron Walters, Devon Walters, Sierra Walters, Olivia Wilbur.

11TH GRADE — Silas Barr, Alexis Benton, Ryan Biesinger, Owen Bradley, Sydney Brown, Noah Brumbaugh, Preston Bush, Olivia Bushore, Kalei Carson, Harleigh Cavender, Corey Chamberlain, Kellee Clark, Gianna Cleveland, Zachary Cleveland, Edward Eckhard, Dylan Farabaugh, Joslyn Frazier, Madison Frye, Sydnie Hall, Kaden Helsel, Michele Imler, Nathan Maslanik, Evan McDonald, Logan Mock, Casey Moyer, Mason Patton, Katie Plummer, Ethan Potter, Haileigh Reed, Anna Rightenour, Kassidi Rininger, John Thompson, Olivia Walter.

12TH GRADE — Michael Baker, Tanisha Bradford, Rylee Brantner, Levi Brown, Shadey Claycomb, Mackenzie Clemens, Paige Deremer, Hunter Dibert, Elizabeth Fiess, Madison Frederick, Brielle Gergely, Kyle Glass, David Gregg, Corey Hammel, Kobe Harr, Zachary Harr, Megan Hartman, Nathaniel Helsel, Nicholas Holland, Christina Hunter, Hayden Ickes, Hayley Jenkins, Maggie Knisely, Kaylee Lingenfelter, Jeffrey McChessney, Gabrielle McGeary, Seth Musselman, Connor Oakes, ocelyn Shultz, Allison Walter, Delaney Walter, Sean Walter, Benjamin Weiland, Cody Weyandt. Micah Weyant, Mackenzie Wicker, Briar Wood, Zachary Yatsky.

HONORS

SEVENTH GRADE — Jayme Acker, Mattie Burket, Zakera Bush, Skyler Chrisawn, Tristen Clark, Aubrie Frye, William Lang, Ryleigh Lehman, Michael Marshall, Alyssa McCready, Madison Musselman, Lillian Schy, Levi Shirk.

EIGHTH GRADE — Justus Clapper, Mackenzie Colabove, Landon Helsel, Caleb Keith, Mason Leslie, Anthony Napolitano, Aidan Simpson,

NINTH GRADE — Parker Buell, Landi Crawford, Aaron Garland, Rachel Kauffman, Hunter Knisely, Avionna Lattieri, Delana Malovich, Ethan Mauk, Emily Rightenour, Gabrille Rininger, Britnee Robertson, Nichole Ruby, Gavin Wicker.

10TH GRADE — Zachary Becker, Hawke Claycomb, Dylan Larson, Conor Mauro, Zachary McGeary, Makayla Winegardner.

11TH GRADE — Leishka Bauman, Meleka Brey, Erica Crist, Samuel Gill, Layla Helsel, Caleb Hunter, Brittany Imler, Austin Kephart, Logan McDonald, Jaden Rowe, Emily Weyant, Katlyn Weyant.

12TH GRADE — Alexis Bridges, Ethan Metz, Lucynda Parks, David Smith, Colin Thompson, Brock Weyandt.

NEWSLETTER

Today's breaking news and more in your inbox

I'm interested in (please check all that apply)
   

COMMENTS