×

Honor roll

CENTRAL HIGH SCHOOL,

MARTINSBURG

SECOND MARKING PERIOD

HIGH HONORS

12TH GRADE — Mason Baker, Morgan Balliet, Austin Bridenbaugh, Allison Brooks, Erin Brumbaugh, Reagan Bush, Alexandra Carrol, Lauren Crilly, Dane Cross, Clint Curfman, Hannah Greenleaf, Destany Hammel, Katlyn Hatch, Lainie Heuston, Michael Housel, Brant Kensinger, Lindsey Kensinger, Colby Liebal, Emma Lingenfelter, Hannah Lingenfelter, Victoria Longenecker, Kierra Mountain, Rylie Wagner, Victoria Waite, Tyson Warner, Larett Weaver.

11TH GRADE — Madison Benfer, Kiera Berkheimer, Dalton Boggs, Alexander Bowman, Megan Brumbaugh, Jabon Butler, Isabella Dalansky, Ryen Deterline, Jamie Detwiler, Garrison Dibert, Branson Dodson, Emily Dunn, Eliana Eicher, Ethan Feathers, Jadyn Glunt, Joshua Glunt, Dana Heltzel, Ellen Kennedy, Abbie Kitt, Annie Kitt, Kacie Kreider, Nathan Layton, Josiah Logan, Ariadne Madden, Miranda Madden, Lucy May, Haley Pfeilstucker, Mackenzie Saylor, Andrew Schneider, Isaiah P. Smith, Richard Snowberger, Lily Sollenberger, John Weaver, Kerstin White.

10TH GRADE — Jensen Beech, Joshua Bridenbaugh, Tina Brubaker, Faith Brumbaugh, Gerald Brumbaugh, Breanna Butler, Leah Decker, Kayla Delozier, Mason Diehl, Carly Dixon, Lauren Fogle, Jacob Hample, Bailey Heuston, Jonathan Imler, Morgan Kennedy, Luke Knisely, Andrew Laufle, Elijah Lingenfelter, Tomi May, Haylie Mingle, Joclynn Ramsey, Christiona Reese, Rebecca Roth, Ashley Sollenberger, Harleigh Thoma, Liam Walters, Vendala Weitzel, Cayden Wright, Zebadiah Wyant.

NINTH GRADE — Emma Balliet, Mason Benfer, Tyler Biesinger, Trenton Butler, Morgan Claycomb, Kaylee Cole, Jillian Dalansky, Rylan Daugherty, , Joshua Dell, Rebekah Disney, Erin Dively, Jonathan Earnest, Tiana Eicher, Ella Garner, John Harker, Maya Hazenstab, Darcy Heltzel, Jeffrey Hoenstine, Breanna Hughes, Connor Hummel, Maia Jeffries, Mikayla Kelly, Alex Klotz, Elijah A. Lingenfelter, Dalton Merritts, Brynn Miller, Kaleb Mountain, James Musselman, Hunter Myers, Nadia Padilla, Kade Rhule, Katie Ritchey, Kacey Rodland, Lydia Shingler, Jenna Smith, Kylie Smith, Landon Snider, Isabella Swindell, Jocelyn Swisher, Benjamin Theys, Katelynn Zeth.

HONORS

12TH GRADE — Noah Bauman, Nathan Bowers, Kaylee Boyles, Shayla Brantner, Kaden Conrad, Cameron Croft, Tyson Daughenbaugh, Samantha Dively, Jacob Eberlin, Jacob Ebersole, Madison Eicher, Jason Ferry, Reia Finnegan, Brock Frederick, Kourtney Gates, Rachael Glunt, Sarah Griffith, Sarah Holland, Jordan Johnson, Jenna Keith, Braden Kitt, Chase Kreider, Robert Lape, Mariah Marlett, Kaylee McClain, Benjamin McConahy, Cheyenne Merritts, Mackenzie Miller, Jenna Mock, Kenzie Mock, Justine Nagy, Jaida Oakes, Brandon Rightenour, Mya Robison, Anna Roth, Desire Shaw, Tamara Smith, Trent Smith, Tylar Smith, Britan Swope, Shane Taylor, Tyler Thompson, Aleah Trueman, Lexa Weyant, Ashtin Wilt, Calah Wyant.

11TH GRADE — Hannah Akers, Alyssa Bartley, Emiley Benton, Alyssa Bianconi, Brinley Bowers, Heather Brumbaugh, Dylan Ceschini, Claire Conrad, Chayla Corley, Jacob Dick, Ethan Dilling, Tyler Earnest, Tanner Ebersole, Trinity Fick, Elisabeth Frederick, Kylee Frederick, Abigail Garber, Tanner Hall, Alexia Harp, Michael James, Jackson Jeffries, Kasey Keith, Bradon Kensinger, Annie Kitt, Hunter Klotz, Hannah Knepp, Mickael Lebendig, Maci Liebal, Macray Markovich, Keller Metzker, Micah Moore, Lynea Mosbey, Gabriella Noel, Montanna Novak, Ally Oliveri, Corban Parker, Austin Replogle, Derek Showlater, Terry Shuff, Kassy Snowberger, Samuel Stahl, Luke Trexler, Garrett Veckov, Landon Williams, Cassidy Zapotoczny.

10TH GRADE — Riley Barton, Aubree Berkhimer, Nicholas Bettwy, Kiersten Biddle, Averey Black, Devon Boyles, Logan Brumbaugh, Marissa Burger, Dylan Butler, Natalie Butler, Christopher Caldwell, Brooke Claar, Dylan Cope, Jade Decker, Logan Rally Dick, Logan Rylee Dick, Garrett Dively, Regan Dodson, Ethan Eicher, Zachary Gahagan, Kyla Glass, Parker Gregg, Zeth Hagerty, Tyler Helsel, Alexandra Hill, Kenneth Imler, Leah Johnston, Hannah Josapak, Paxton Kling, Olesya Lebedeva, Elijah Lingenfelter, Katheryn Longenecker, Shanta Merritts, Savannah Metz, Regan Mobley, Madison Musselman, Julie Nagy, Dayton Noel, Tyler Oakes, Justin Ponder, Eden Richardson, Violet Smith, Jonah Snowberger, Owen Snowberger, Taylor Stock, Dominic Wagner, Joshua Waite, Luke Weber, Lillian Wertz, Karley Whetstine, Zachariah Wyant.

NINTH GRADE — Blaine Airhart, Seth Bean, Tyler Brumbaugh, Christian Cherry, Ellayna Closson, Jenna Croft, Cael Deavor, Geoffrey DePetro, Ethan Dibert, Travis Dibert, Bailey Dodson, Olivia Dodson, Jonathan Edmundson, Samuel Ferrier, Kaden Fisher, Ashlyn Foster, Harlie Franklin, Dakota Friedenberger, Abigail Glunt, Aeriella Green, Benjamin Griffin, Hunter Griffith, Tyler Hess, Wyatt Holsinger, Adacyn James, Alivea Kurtz, Braden Long, Lacey Lynn, Jackson McCloskey, Timothy McFarland, Dalton Metzger, Skylar Miller, Gabriel Morgan, Brock Musselman, David Musselman, Ethan Noel, Hannah Reininger, Annabel Shippey, Victoria Shoenfelt, Jada Singer, Janie Stonerook, Kelsey Wenger, Brenton Weyant, Nicholas Wiedemer, Kimberly Yingling, Shalen Yingling.

COMMENTS