×

Honor roll

CLAYSBURG-KIMMEL HIGH SCHOOL

FIRST MARKING PERIOD

HIGH HONORS

SEVENTH GRADE — Jayme Acker, Braden Bass, Lane Black, Zaiden Bush, Skyler Chrisawn, Tristen Clark, Kadie Claycomb, Ava Dibert, Layla Diehl, Hunter Dodson, Makenzie Ebersole, Erika Feathers, Sarah Hypes, Haydyn Lamborn, William Lang, Kasey Mosser, Alex Orris, Ethan Roudabush, Lillian Schy, Haden Soilenberger, Parker Walters, Elijah Weyant, Dakotta Wilbur.

EIGHTH GRADE — Zachary Campagna, Mia Carper, Emalee Cavender, Dominic Chappell, Alexis Claycomb, Cameron Claycomb, Mackenzie Colabove, Joyce Cottle, Ashton Draeger, Riley Ebersole, Janelle Ellis, Jenna Helsel, Karli Hileman, Alayna Hill, Katelynn Klett, Kennedy Lewis, Anthony McGeary, Anthony Napolitano, Reece Replogle, Elias Ritchey, Kaylyn Roudabush, Alyssa Sacchitella, Emma Walter, Shanda Weyandt.

NINTH GRADE — Allison Becker, McKenzi Black, Devan Chrisawn, Taylor Conrad, Rachel Kauffman, Hunter Knisely, Abbie Mosser, Taylor Mowry, Chelsie Noah, Emma Ritchey, Anthony Sacchitella, Zoie Weyant.

10TH GRADE — Aidan Barr, Mikylaah Bauman, Cassie Berkhimer, Logan Brehm, Wyatt Buell, Grace Burket, Rebekah Claar, Maelee Claycomb, Bryce Collazo, Ethan Diehl, Joshua Emeigh, Bailey Garver, Abigail Gonsman, Kaylee Haney, Alyson Jenkins, Derek Long, Kyler Miller, Kristopher Oakes, McKenna Patterson, Jessen Poullos, Emma Ritchey, Emma Shirk, Sarah Strayer, Devon Walters, Sierra Walters, Cathlynn Watson, Olivia Wilbur.

11TH GRADE — Sonny Beck, Ryan Biesinger, Owen Bradley, Sydney Brown, Noah Brumbaugh, Olivia Bushore, Kalei Carson, Harleigh Cavender, Corey Cham-berlain, Kellee Clark, Gianna Cleveland, Edward Eckhard, Joslyn Frazier, Madison Frye, Sydnie Hall, Kaden Helsel, Caleb Hunter, Michele Imler, Nathan Maslanik, Evan McDonald, Logan Mock, Casey Moyer, Mason Patton, Katie Plummer, Ethan Potter, Haileigh Reed, Anna Righten-our, John Thompson, Olivia Walter.

12TH GRADE — Michael Baker, Tanisha Bradford, Shadey Claycomb, Mackenzie Clemens, Paige Deremer, Elizabeth Fiess, Brielle Gergely, Kyle Glass, Corey Hammel, Kobe Harr, Megan Hartman, Nathaniel Helsel, Hayden Ickes, Hayley Jenkins, Maggie Knisely, Kaylee Lingenfelter, Kyler McDonald, Ethan Metz, Seth Musselman, Connor Oakes, Alexzander Potts, Jocelyn Shultz, Allison Walter, Delaney Walter, Sean Walter, Benjamin Weiland, Cody Weyandt, Briar Wood.

HONORS

SEVENTH GRADE — Evan Berkheimer, Mattie Burket, Zakera Bush, Bella Francona, Ryleigh Lehman, Michael Marshall, Elijah Maurer, Tyler Paris, Levi Shirk, Cameron Tipton, Porter Weise.

EIGHTH GRADE — Cameron Brown, Jazmyne Claycomb, Trevor Finnegan, Caleb Keith, Kyler Kennedy, Danica Sunderland, Landon Williams.

NINTH GRADE — Parker Buell, Cole Claycomb, Emily Clemens, Ally Dicken, Alexander Helsel, Sarah Helsel, Avionna Lattieri, Cameron Lingenfelter, Kendra Lock-ard, Ethan Mauk, Erica Norotsky, Gabrielle Rininger, Britnee Robertson, Nichole Ruby, Nevaeh Walter, Gavin Walters, Skylar Weyandt.

10TH GRADE — Zachary Becker, Patrick Eicher, Dante Francona, Dylan Larson, Brianna Mock, Braden Patton, Aaron Walters.

11TH GRADE — Silas Barr, Leishka Bauman, Caleb Brehm, Preston Bush, Dillon Claycomb, Zachary Cleveland, Layla Helsel, Brittany Imler, Joseph Noah, Emily Parks, Kassidi Rininger, Jaden Rowe, Jacob Shaak.

12TH GRADE — Christina Hunter, Isaac Kerr, Gabrielle McGeary, Lucynda Parks, Colin Thompson, Brock Weyandt, Micah Weyant.

COMMENTS