×

Honor roll

GLENDALE JUNIOR/

SENIOR HIGH SCHOOL

FIRST MARKING PERIOD

PRINCIPAL’S HONOR

12TH GRADE — Abigail Cherry, Madison Downs, Jackson Kitko, Madison Lukehart, Jenna Mooney, Katianne Rydbom, Evan Shaffer, Kyle Stiver, Alaney Vereshack, Breanna Vereshack, Timothy Williams, Victoria Witherow.

11TH GRADE — Seth Conaway, Jacob Holes, Garrett Hutton, Mallorie Keith, Brooke Lovell, Alexis Mayes, Emma McClellan, Chloe McElheny, Zackery McGarvey, Brock McMillen, Olivia Reese, Josiah Rivera, Thomas Roles, Jaelyn Shaw, Shane Shomo, Ryan Sinclair, Luke Spencer, Dominic Strong, Lilley Vereshack, Lawrence Waite, Samuel Yarger.

10TH GRADE — Dylan Ammerman, Kyla Campbell, Carlie Cann, Samantha Cherry, Brandon Dick, Zoie Fink, Michael Gregg, Emma Hockenberry, Aubrey Jasper, Justin Jasper, Rayme-Lee Jasper, Sarah Lansberry, Braelyn Lieb, Hannah Lovell, Jasmine Lovell, Cecealia Muhammad, Araiann Richards, Cindy Richards, Alexandra Thompson, Abigail Williams, Bailee Wimberly.

NINTH GRADE — Kelsey Ammerman, Dravin Beatty, Jacob Berger, Riley Best, Logan Cree, Ezekiel Dubler, Cameron Gallaher, Sarah Holes, Angel Hollen, Kally Kasaback, Grace Kozak, Ava Krause, Breann Kuhn, Casey Kuhn, Jocelyn Mooney, Megan Oshall, Alexis Pentland, Kevin Roles, Alyssa Ross, Jasmine Sacolic, Alyssa Sinclair, Shar-leen Visnofsky, Grace Williams.

EIGHTH GRADE — Ashton Brink, Alyson Buterbaugh, Kaprice Cavalet, Bryson Davis, Noah Detwiler, Wyatt Gregg, Michaela Hnatkovich, Jacob Lukehart, Troy Misiura, Jeri Reigh, Benjamin Rivera, Caitlyn Rydbom.

SEVENTH GRADE — Anna Cramer, Konstantina Crull, Dallas Dove, Emma Jo Dudurich, Alexis Graffius, Brianna Hnatkovich, Riley Hutton, Dominic Keith, Joseph Kitko, Donald McGarvey, Jenna Monahan, Ava Weld.

HONORS

12TH GRADE — Robert Beers, Madison Brink, Taylor Duclo, Seth Dudurich, Cassidi Helsel, Dustin Hockenberry, Maizy Hockenberry, Cory Johnston, Saige Mazenko, Madison Niebauer, Zoe Raley, Jared Reed, Reyna Richards, Tristan Rutter, Lainey Shaw, Philip Smeal, Angellia Zabinski.

11TH GRADE — Victoria Beers, Karli Byerly, Corrin Diehl, Mickayla Kelly, Hannah Majofsky, Brian Mann, Christiana McGarvey, Garret Misiura, Emily Noal, Abigail Peacock, Baine Seilhamer, Loegen Smeal, Kailey Switzer, Faith Warwick.

10TH GRADE — Ethan Cavalet, Corbin Davis, Donald Dove, Braden Dreibelbis, Somolom Dubler, Evan Duclo, Jacob Gallaher, Karaann Hammerle, Marissa Hocken-berry, Jasmine Maines, Angel Mort, Alayna Nearhood, Martha Jean Neyman, Hanna Noel, Andrew Pennington, Liberty Saylor, Cody Schneider, Lindsay Webster, Gage Wright.

NINTH GRADE — Marquize Brown, Gytanna Ewing, Payton McCully, Mason Peterson, Hunter Reed, Natalie Reynolds, Alyvia Rutter, Kasey Sikora-Sill, David Smith, Jillian Taylor.

EIGHTH GRADE — Trason Bloom, George Campbell, Chayton Dove, Tierra Ewing, Meliyah Harrison, Brianna Keith, Emily Knarr, Connor Potutschnig, Raina Stevens, Frank Visnofsky.

SEVENTH GRADE — Sumara Gifford, Ryder Krise, Mya Markel, Hannah Myers, Madison Peterson, Karlee Reid, Zachary Vereshack, Jake Wheeler.

COMMENTS