×

Honor roll

BISHOP GUILFOYLE CATHOLIC HIGH SCHOOL, ALTOONA

FOURTH MARKING PERIOD

HIGH HONOR ROLL

12TH GRADE — Albert Abraham, Sydney Berish, Kristen Bettwy, Robert Byrne, Daniel Carrieri, Dylann Condrin, Caleb Crawford, Salvatore Fiore, Megan Hagg, Emma Irwin, Michael Johnson, Matthew Kenner, Madeline Koehle, Gabrielle Krug, Michael McCall, Anh Nguyen, Vi Nguyen, Alicia Nicolini, Daniel Potopa, Dan Qiao, Luke Ruggery, Mikaela Smith, Elizabeth Stitt, Maxx Swineford, Jin Tang, Elizabeth Yahner, Zicheng Yang, Luke Yanoshak, Sarah Zakrzwski, Tingrui Zhang.

11TH GRADE — Greta Agee, Glenn Bartkowiak, Brady Bithell, Olivia Butler, Julia Cacciotti, Nuo Chen, Yingyin Deng, Zachary Dodson, John Donoughe, Alyssa Erndl, Hayden Fox, Giana Georgiana, Jessica Henry, Wook Hur, Yoojin Jang, Emily Kasun, Wael Kherbek, Alexis Kilmartin, Joshua Krish, Matthew Lenze, Emily Liebal, Dylan Little, Sarah Manna, Annie Markel, Fabian Matos Machado, Fiona McConnell, Sarah McCulloch, Sarah McElheny, Amelia Morning, Emily Murgas, Ryan Negola, Kyle Ruggery, Mary Shanoudy, Rachel Sleeth, Briana Strayer, Songmian Wang, Jessica Watson, Wen Yang, Katarina Zerbee.

10TH GRADE — Giavanna Bambocci, Hope Callahan, Eliya Craig, Reed Edwards, Teresa Haigh, Nicole Himes, Ellie Irwin, Joseph Johnston, Michael Lamb, Haeun Lee, Jueon Lee, Austin Lewis, Jadie Litzinger, Zachary McCloskey, Jaedyn Montler, Hjalte Skov, Maren Stayer, Maren Steinbugl, Evan Wandersee, Branden Wasser, Noah Wills, Andrew Yanoshak.

NINTH GRADE — Ava Adams, Nicklaus Anderson, Tia Bartkowiak, Colin Butler, Vincent Cioffari, Joel Craig, Raven Criscitello, Blane Davidson, Angela Durbin, Anthony Edwards, Ashton Emeigh, Alina Foor, Madeline Foor, Matthew Haines, Jayce Hettinger, Erin Himes, Leah Homan, Madison Hooper, Marisa Hooper, Leah Hostler, Seth Kirby, Tessa Klock, Katelyn Krish, Sydnee McConnell, Angelina Melgar, Olivia Myers, Brennen Myrick, Meghan Norris, Marissa Palau, Jaden Quinn, Noah Ritchey, Sophia Simanski, Lucas Steinbugl, Mitchell Swineford, Dane VanHorn, Elias Wesner, Abby Yahner, Erin Yahner.

EIGHTH GRADE — Bella Adams, Sante Bambocci, Andrew Crocker, Elaine Farabaugh, Patrick Haigh, Alexander Pownall, Katelyn Williams, Dominic Yanoshak.

SEVENTH GRADE — Samantha Brandt, Holly Butler, Nicholas Helsley, Noah Kelleher, Marklin Myers, Hannah Patterson, Robert Pearson, Nathaniel Sutton.

HONOR ROLL

12TH GRADE — Seth Bender, Adam Carey, John Fiore, Qiuhang He, Pamela Lund, Emma Masic, Benjamin McCloskey, Rachel Meintel, Matthew Neumeyer, Kiet Nguyen, Eugene Ratay, Quintin Simanski.

11TH GRADE — Luke Adams, Abigail Anderson, Samuel Barber, Jamison Consiglio, Elena Durbin, Mary Gunnett, Will Helton, Amanda Jones, Gretta Levine, Michael Montecalvo, Joshua Morina, Jillian Smith, Alyssa Yahner, Bradyn Yahner.

10TH GRADE — Allison Bagley, Annika Barnes, Jeana Bohn, Michael Boston, Piper Brunhuber, Aurielle Brunner, Grace Callahan, Nathan Cammarata, OnYu Cho, Olivia Dixon, Brayden Harbaugh, Adam Mason, Keegan Myrick, Rachel Nosek, Abby Novak, Julie Resick, Jocelyn Robertson, Julia Runk, Daniela Scipioni, Brendan Shaffer, Madison Smith, Emma Wesner, Alexander Wood.

NINTH GRADE — Noah Anderson, Michael Brannock, Giovanna Carac-ciolo, Ava Gwinn, Meredith Harris, Kaytlin Jones, Nicholas Maguda, Caitlyn McConnell, Joseph Meintel, Delaney Rehm, Maeve Reilly, Jacob Siford, Connor Stayer, Erin Talko, Lauren Wood.

SEVENTH GRADE — Lyndsie Bayard, Kurt Ruggery.

COMMENTS