×

Honor roll

HOLLIDAYSBURG AREA JUNIOR HIGH SCHOOL

FOURTH MARKING PERIOD

NINTH GRADE — Madison J. Adamiak, Muhammad-saf B. Ahmer, Devyn E. Amigh, Sarah N. Arshad, Carter S. Brenneman, Nathan J. Breton, Jordan E. Brown, Allison J. Burk, Rhiannon N. Burk, Maureen E. Burke, Makayla A. Campbell, Megan N. Claar, Sarita E. Contreras, George W. Cummings IV, Shushant Dahal, Brittyn E. Davenport, Joelle K. Delattre, Talia S. Delerme-Campbell, Alexis B. Dell, Summer D. Dively, Zachary J. Dubrow, Hannah N. Eberling.

Rachel E. Engle, Bridgett N. Everett, Camryn N. Figard, Alexandar V. Fix, Brady J. Flynn, Caleb D. Frailey, Ryan M. Frank, Bridget E. Frew, Tyler S. Gnegy, Matthew A. Hargittai, Rylee J. Hileman, Claire R. Hollenbach, Elizabeth M. Johnson, Sydney E. Keagy, Noah J. Kimble, Leah M. Kratzer, Brooke S. Langenbacher, Benjamin I. Love, Wilbur D. McConnell Jr., Mark E. McCoy, Isabelle R. Melito, Emily G. Metrik, Adam J. Metzger, Julia D. Neely, Kristen M. Pappal.

Emma G. Parnell, Kelly L. Pham, Lana A. Pope, Kassie J. Resig, Erika N. Salisbury, Sabrina M. Sargent, Kyle A. Saylor, Pierce C. Schlechter, Breann E. Shoop, Rachel E. Snively, Marian E. Stephens, Kennedy E. Tewell, Nolen O. Tyndall, Lydia M. Um, Alexandria P. Urban, Madeline J. Waibel, Larin J. Walls, Jayda L. Walter, Sierra B. Webber, Alexis K. Weyandt, Samantha M. Weyandt, Alexis M. Woodring, Emily Y. Zhu.

EIGHTH GRADE — Eemaan Ahmer, Madison E. Alexy, Eric M. Arbogast, Jack C. Bailey, Abigail G. Barger, Nathaniel F. Barton, Abigail M. Bell, Rylee P. Boyer, Charis P. Brumbaugh, Emily R. Bumberger, Breeanne M. Burke, Katelyn M. Burke, Neo Chen, Derek R. Clapper, Sedona K. Clapper, Lillian J. Clayton, Lauryn S. Conway, Maddison P. Conway, Michelle N. Dale, Spencer T. delGiudice, Sophia G. Denison, Derek G. Desort, Emma E. Detrick.

Emily G. Diehl, Julian M. Drass, Collin J. Edgell, Kenneth L. Everhart Jr., Regan L. Farringer, Alec D. Ferguson, Rachel M. Gallagher, Parker J. Gardner, Ashley B. Haller, Emily E. Hammel, Luke A. Hansen, Anna M. Haslam, Tyler M. Helsel, Riley J. Hensley, William B. Hibbs, Sarah Huang, Sydney E. Imler, Luke T. Jandora, Kendra E. Jones, Elsey L. Kephart, Alexsandra L. Knott, Mason D. Koelle, Emma M. Krstyen, Sydney C. Lear, Livia E. LeCrone, Kelsey A. Lenhart, Brooke L. Maines.

Sofia E. Martinek, Grace A. Mattern, Allison C. Melbinger, Drake D. Milko, Ava C. Miller, Baret V. Monahan, Gracie L. Monahan, Rachel A. Musselman, Cameron I. Myers, Jack G. Naugle, Kaige H. Norris, Haddy H. Obeid, Tenley K. Otto, Rachel L. Partsch, Katlyn Pham, Alexander J. Polmueller, Gretta L. Rhodes, Nhia N. Rios, Paul H. Rose, Tyler R. Schutt.

Madeline M. Shanafelt, Hannah R. Slocum, Bernard D. Stapelfeld, Abigail G. Steiner, Ethan R. Stiffler, Ashden T. Stitt, Tessa A. Swander, Lydia J. Szynal, Evelyn J. Tang, Alexa A. Vent, Cheyenna L. Walter-Hoerath, Madison M. Wessinger, Kiersten A. Williams.

SEVENTH GRADE — Bracken M. Ackinclose, Ella M. Amell, Lily A. Ansley, Sabrina N. Arshad, Allison E. Artman, Drew J. Banks, Dylan M. Barley, Ava R. Barnes, Maxwell L. Baronner, Victoria A. Batzel, Owen M. Bender, Alison C. Bennett, Jordan A. Best, Ella N. Bickers, Sophia B. Blescia, Macy C. Boland, Aaralyn R. Briscoe, Joshua Miguel U. Bueno, Brandon M. Burk, Ty D. Burket, Sela D. Cameron, Logan J. Campbell, Nicolas C. Chism, Jackson J. Connell, Clara J. Cox, Erin E. Cummings, Arya Dahal, Addison K. Davis, Brianna M. Dawson, Joshua E. Deffibaugh II, Dylan L. Deur, Kristianna G. Dick, Rebekah L. Dick, Hannah B. DiPangrazio, Ava G. Dixon.

Samantha M. Dodson, Ava L. Dolphin, Isabella H. Douglas, Jada K. Droesch, Tyler W. Duey, Mariah J. Fagan, Makenzi M. Figard, Alivia P. Fleck, Logan R. Garman, Mason L. Goodman, Nathan J. Grabill, Luke P. Grannas, Jacklyn K. Hajnosz, Kevin B. Hammel, Stephanie D. Hargittai, Patrick R. Harker, Alayna L. Hatch, Jenna K. Helsel, Jacob D. Hileman, Keagan J. Hockey, Evan D. Hollenbach, Makenna M. Hoover, Dylaina M. Hopp, Jude L. Irwin, Riley E. Jandora, Lily A. Jodon, Benjamin A. Johnson, Nathan W. Karn Jr., Conner M. Kirsch, Melena M. Knisely, Drew M. Kordish, Carson B. Kratzer, Nevaeh N. Langenbacher, Elisabeth N. Leonard, Violet L. Leonard, Rayne V. Lingafelt, Kendall R. Link, Macy V. Link, Makenzie P. Link.

Trista P. Lowery, Sierra A. Mcginnis, Kaitlyn R. Mcgough, Regan E. Mckee, Alexis F. McLanahan, Nina J. Meadows, Ethan D. Mobley, Destiny T. Molinari, Kaelyn G. Neeley, Jacob M. Ott, Conner P. Owen, Colin J. Padamonsky, Benjamin T. Pham, Ryann C. Pope, Ryan J. Priel, Elijah R. Ransom, Makenzie M. Reading, Carson E. Rhodes, Madison L. Riva, Madison B. Rodgers, Alexander T. Ruggiero, Julia K. Schmouder, Jerica L. Schoening, Ava R. Shaw, Christopher A. Shilaos, Vance M. Shuta, Jared M. Smith, Leah K. Snelling, Leah K. Snelling, Jakob T. Snyder, Lucy J. Stanek, Corie N. Stapelfeld, Jack T. Steiner, Kaitlin M. Stiffler, Chloe E. Stoehr, Madison R. Stringer, Autumn C. Tapia, Cooper D. Tewell, Alyson E. Thompson, Charley K. Thompson.

Caleb J. Tryninewski, Adison J. Ventura, Joseph L. Vu, Aubree R. Waksmonski, Maura K. Waksmonski, Patricia G. Waldron, Elizabeth F. Wallace, Dominick J. Watt, Paige O. Weimer, Alexis L. Williams, Julia M. Woods, Derek G. Wright, Sierra R. Wyant, Drew E. Wyland, Zane H. Yoder, Olivia T. Yogus, Emma K. Yohn, Isabella J. Yohn, Carson J. Young, Sidra Zammam, Anthony Zheng, Leah E. Zimmerman.

COMMENTS