×

Honor roll

CLAYSBURG-KIMMEL HIGH SCHOOL

THIRD MARKING PERIOD

HIGH HONORS

SEVENTH GRADE — Zachary Campagna, Emalee Cavender, Alexis Claycomb, Cameron Claycomb, Jazmyne Claycomb, Joyce Cottle, Ashton Draeger, Riley Ebersole, Janelle Ellis, Karli Hileman, Alayna Hill, Caleb Keith, Anthony McGeary, Maria Mejia-Mock, Reece Replogle, Elias Ritchey, Alyssa Sacchitella, Shanda Weyandt.

EIGHTH GRADE — Allison Becker, Devan Chrisawn, Taylor Conrad, Grade Eicher, Hunter Knisely, Ethan Mauk, Taylor Mowry, Erica Norotsky, Emma Ritchey, Anthony Sacchitella, Nevaeh Walter, Zoie Weyant, Gavin Wicker.

NINTH GRADE — Cassie Berkhimer, Logan Brehm, Wyatt Buell, Grace Burket, Rebekah Claar, Hawke Claycomb, Maelee Claycomb, Joshua Emeigh, Bailey Garver, Abigail Gonsman, Kaylee Haney, Kyler Miller, Jessen Poullos, Emma Shirk, Devon Walters, Sierra Walters.

10TH GRADE — Owen Bradley, Sydney Brown, Noah Brumbaugh, Kalei Carson, Harleigh Cavender, Corey Chamberlain, Kellee Clark, Edward Eckhard, Joslyn Frazier, Madison Frye, Sydnie Hall, Michele Imler, Nathan Maslanik, Evan McDonald, Katie Plummer, Anna Rightenour, Kassidi Rininger, John Thompson, Olivia Walter.

11TH GRADE — Michael Baker, Tanisha Bradford, Shadey Claycomb, Mackenzie Clemens, Jessica Diehl, Sidney Feather, Elizabeth Fiess, Brielle Gergely, Kyle Glass, Megan Hartman, Nathaniel Helsel, Hayden Ickes, Hayley Jenkins, Maggie Knisely, Kaylee Lingenfelter, Connor Oakes, Jocelyn Shultz, Allison Walter, Delaney Walter, Sean Walter, Benjamin Weiland, Cody Weyandt, Briar Wood.

12TH GRADE — Landan Bauman, Mikenlee Bauman, Justinna Brown, Richelle Brown, Canaan Burket, Kassidy Burket, Emily Claar, Samantha Clemens, Sierra Cottle, Lexis Cowher, Hannah Crilly, Jaden Dilling, Hunter Dively, Elisabeth Dodson, Leah Giebelstein, Sadie Hall, Jennica Hunter, Andrew Imler, Dominic Isaacson, Jazmin Kennedy, Madison Knisley, Alexander Kulick, Kyle Lightner, Olivia Locke, Zachary McCarty, Blayde Shawley, Luke Slagenweit, Siddiq Smouse, Garett Vaughan, Kyra Walter, Corryne Weyandt, Danae Weyant.

HONORS

SEVENTH GRADE — Delainey Dodson, Trevor Finnegan, Katelynn Klett, Kennedy Lewis, Garrett Ruby, Danica Sunderland, Emma Walter, Landon Williams.

EIGHTH GRADE — McKenzi Black, Parker Buell, Emily Clemens, Aaron Garland, Sarah Helsel, Cameron Lingenfelter, Betty-Jean Mesmer, Emily Rightenour, Gabrielle Rininger, Britnee Robertson, Brandon Rossman, Nicole Ruby.

NINTH GRADE — Alexys Bauman, Mikylaah Bauman, Zachary Becker, Ethan Diehl, Paige Harclerode, Wesley Hunter, Alyson Jenkins, Dylan Larson, Conor Mauro, McKenna Patterson, Emily Potts, Sarah Strayer.

10TH GRADE — Sonny Beck, Alexis Benton, Caleb Brehm, Olivia Bushore, Austin Kephart, Mason Patton, Ethan Potter, Haileigh Reed.

11TH GRADE — Paige Deremer, Justin Dively, Corey Hammel, Kyler McDonald, Ethan Metz.

12TH GRADE — Wyatt Belles, Bradley Bivens, Ben-jamin Claar, Stone Claycomb, Samuel Dodson, Dominic Francona, Joshua Gonsman, Jeremy Medasie, John Watson, Joshua Zembower.

COMMENTS