Honor roll

CLAYSBURG-KIMMEL

HIGH SCHOOL

FOURTH MARKING PERIOD

HIGH HONORS

SEVENTH GRADE — Zachary Campagna, Emalee Cavender, Alexis Claycomb, Cameron Claycomb, Jazmyne Claycomb, Joyce Cottle, Ashton Draeger, Riley Ebersole, Karli Hileman, Alayna Hill, Caleb Keith, Kennedy Lewis, Maria Mejia-Mock, Elias Ritchey, Alyssa Sacchitella, Emma Walter, Shanda Weyandt, Landon Williams.

EIGHTH GRADE — Allison Becker, McKenzi Black, Devan Chrisawn, Emily Clemens, Taylor Conrad, Ally Dicken, Gracie Eicher, Rachel Kauff-man, Hunter Knisely, Betty-Jean Mes-mer, Taylor Mowry, Erica Norotsky, Emma Ritchey, Anthony Sacchitella, Zoie Weyant.

NINTH GRADE — Mikylaah Bauman, Cassie Berkhimer, Logan Brehm, Grace Burket, Rebekah Claar, Hawke Claycomb, Maelee Claycomb, Ethan Diehl, Joshua Emeigh, Bailey Garver, Abigail Gonsman, Kaylee Haney, Kyler Miller, Kristopher Oakes, McKenna Patterson, Jessen Poullos, Emma Shirk, Sarah Strayer, Devon Walters, Sierra Walters.

10TH GRADE — Owen Bradley, Sydney Brown, Noah Brumbaugh, Olivia Bushore, Kalei Carson, Harleigh Cavender, Corey Chamberlain, Kellee Clark, Edward Eckhard, Joslyn Frazier, Madison Frye, Sydnie Hall, Michele Imler, Nathan Maslanik, Mason Patton, Katie Plummer, Haileigh Reed, Anna Rightenour, Kassidi Rininger, John Thompson, Olivia Walter.

11TH GRADE — Michael Baker, Tanisha Bradford, Shadey Claycomb, Mackenzie Clemens, Jessica Diehl, Justin Dively, Elizabeth Fiess, Brielle Gergely, Kyle Glass, Corey Hammel, Megan Hartman, Hayden Ickes, Hay-ley Jenkins, Isaac Kerr, Maggie Knise-ly, Kaylee Lingenfelter, Kyler McDon-ald, Connor Oakes, Jocelyn Shultz, Allison Walter, Delaney Walter, Sean Walter, Benjamin Weiland, Cody Weyandt, Briar Wood.

12TH GRADE — Landan Bauman, Mikenlee Bauman, Wyatt Belles, Justinna Brown, Richelle Brown, Canaan Burket, Kassidy Burket, Emily Claar, Stone Claycomb, Samantha Clemens, Sierra Cottle, Lexis Cowher, Dawson Cox, Hannah Crilly, Jaden Dilling, Hunter Dively, Elisabeth Dod-son, Leah Giebelstein, Sadie Hall, Jennica Hunter, Andrew Imler, Nikki Kelley, Jazmin Kennedy, Madison Knisley, Kyle Lightner, Olivia Locke, Zachary McCarty, Jeremy Medasie, Siddiq Smouse, Garett Vaughan, Kyra Walter, Corryne Weyandt, Danae Weyant.

HONORS

SEVENTH GRADE — Dominic Chappell, Delainey Dodson, Janelle Ellis, Trevor Finnegan, Kyler Kennedy, Katelynn Klett, Anthony McGeary, Ashton Morris, Reece Replogle, Kaylyn Roudabush, Danica Sunderland.

EIGHTH GRADE — Cole Clay-comb, Emily Dively, Aaron Garland, Brianna Harr, Sarah Helsel, Cameron Lingenfelter, Kendra Lock-ard, Ethan Mauk, Gabrielle Rininger, Nevaeh Walter, Gavin Wicker.

NINTH GRADE — Alexys Bauman, Zachary Becker, Wyatt Buell, Patrick Eicher, Pressten Imler, Alyson Jenkins, Brianna Mock, Emily Potts, Aaron Walters, Jacob Weakland.

10TH GRADE — Silas Barr, Ryan Biesinger, Caleb Hunter, Austin Kephart, Evan McDonald, Logan Mock, Ethan Potter.

11TH GRADE — Nathaniel Helsel, Christina Hunter, Ethan Metz, Lucynda Parks, Alexander Potts.

12TH GRADE — Dominic Fran-cona, Joshua Gonsman, Christopher Harr, Alexander Kulick, Lucas Mock, Luke Slagenweit, Gage Tomatore, Hailey Walter, Joshua Zembower.

COMMENTS