Honor roll

GLENDALE JUNIOR/

SENIOR HIGH SCHOOL, FLINTON

FOURTH MARKING PERIOD

PRINCIPAL’S HONOR

12TH GRADE — Nicolas Blake, Kassidi Byerly, Rain DeLucia, Coollette Diehl, Katelyn Feige, Amber Glass, Tyler Gobert, Cassidy Hamilton, Maria Henry, Crystal Jasper, Jacob Jasper, Jeremy Keith, Jeremy Magnetti, Justin Magnetti, Emily McGarvey, Kimberly Shepler, Jaden Tornatore, Lance Westover, Jamie Wolfe.

11TH GRADE — Taylor Duclo, Jackson Kitko, Aleksa Ley, Madison Lukehart, Jenna Mooney, Zoe Raley, Katianne Rydbom, Lainey Shaw, Kyle Stiver, Kelsey Thompson, Alaney Vereshack, Timothy Williams, Victoria Witherow.

10TH GRADE — Victoria Beers, Karli Byerly, Garrett Hutton, Mallorie Keith, Mickayla Kelly, Hannah Majofsky, Alexis Mayes, Emma McClellan, Christiana McGarvey, Brock McMillen, Abigail Peacock, Olivia Reese, Josiah Rivera, Thomas Roles, Jaelyn Shaw, Shane Shomo, Ryan Sinclair, Loegen Smeal, Dominic Strong, Kailey Switzer, Lilley Vereshack, Samuel Yarger.

NINTH GRADE — Dylan Ammerman, Kyla Campbell, Carlie Cann, Samantha Cherry, Corbin Davis, Brandon Dick, Jacob Gallaher, Michael Gregg, Karaann Hammerle, Aubrey Jasper, Justin Jasper, Sarah Lansberry, Hannah Lovell, Angel Mort, Cecealia Muhammad, Alexandra Thompson, Lindsay Webster, Abigail Williams, Bailee Wimberly.

EIGHTH GRADE — Jacob Berger, Logan Cree, Ezekiel Dubler, Sarah Holes, Angel Hollen, Kelly Kasaback, Grace Kozak, Ava Krause, Jocelyn Mooney, Megan Oshall, Kevin Roles, Alyssa Sinclair, Grace Williams.

SEVENTH GRADE — Ashton Brink, Alyson Buterbaugh, Bryson Davis, Noah Detwiler, Michaela Hnatkovich, Jacob Lukehart, Aidan McClellan, Jeri Reigh, Benjamin Rivera, Caitlyn Rydbom.

HONORS

12TH GRADE — Tessa Berger, David Campbell, Caleb Cossick, Emilee Dotts, Andrew Foor, John Kitko, Kennedy LeMaster, Gerard Lowe, Corbin Maines, Aubrey McClellan, Jade McClellan, Molly Mulhollen, Katie Ness, Thomas Neyman, Mary Lou Ryder, Brooke Smeal, Kenneth Stover.

11TH GRADE — Deborah Downs, Madison Downs, Seth Dudurich, Saige Mazenko, Jared Reed, Breanna Vereshack.

10TH GRADE — Clinton Ball, Zachary Bennett, Colt Bickford, Seth Conaway, Corrin Diehl, Breanna Fleming, Cameron Fyock, Kadence Ginter, Jacob Holes, Gary Keith, Logan Keith, Brooke Lovell, Brian Mann, Zackery McGarvey, Garret Misiura, Emily Noal, Luke Spencer, Taralynn Stewart-Jenkins, Winter Storm, Shane Ward, Faith Warwick.

NINTH GRADE — Ethan Cavalet, Donald Dove, Braden Dreibelbis, Solomon Dubler, Haylee Edgar, Shawn Frey, Emma Hockenberry, Rayme-Lee Jasper, Braelyn Lieb, Jasmine Lovell, Jasmine Maines, Hanna Noel, Andrew Pennington, Ariann Richards, Cindy Richards, Gage Wright.

EIGHTH GRADE — Dravin Beatty, Riely Best, Marquize Brown, Payton McCully, Cora Osterhout, Alexis Pentland, Natalie Reynolds, Joeleen Richards, Alyssa Ross, Sharleen Visnofsky.

SEVENTH GRADE — Kaprice Cavalet, Haley Chutko, Chayton Dove, Kenneth Fishel, Skylar Franchock, Meliyah Harrison, Makenna Holes, Caitlin Jasper, Troy Misiura, Abigail Potter, Ava Potter, Connor Potutschnig, Frank Visnofsky, Charlie Wilsoncroft.

COMMENTS