Honor roll

GLENDALE JUNIOR-SENIOR HIGH SCHOOL, FLINTON

THIRD MARKING PERIOD

PRINCIPAL’S HONOR

12TH GRADE — Kassidi Byerly, David Campbell, Rain DeLucia, Coollette Diehl, Amber Glass, Tyler Gobert, Cassidy Hamilton, Maria Henry, Crystal Jasper, Jacob Jasper, Jeremy Keith, Jeremy Magnetti, Justin Magnetti, Emily McGarvey, Lorren McGarvey, Thomas Neyman, Kimberly Shepler, Brooke Smeal, Jaden Tornatore, Lance Westover, Jamie Wolfe.

11TH GRADE — Jackson Kitko, Aleksa Ley, Madison Lukehart, Jenna Mooney, Katianne Rydbom, Lainey Shaw, Kelsey Thompson, Alaney Vereshack, Breanna Vereshack, Timothy Williams, Victoria Witherow.

10TH GRADE — Victoria Beers, Karli Byerly, Garrett Hutton, Mallorie Keith, Mickayla Kelly, Hannah Majofsky, Brian Mann, Alexis Mayes, Emma McClellan, Christiana McGarvey, Brock McMillen, Abigail Peacock, Olivia Reese, Josiah Rivera, Thomas Roles, Jaelyn Shaw, Ryan Sinclair, Dominic Strong, Lilley Vereshack, Samuel Yarger.

NINTH GRADE — Dylan Ammerman, Kyla Campbell, Carlie Cann, Samantha Cherry, Brandon Dick, Donald Dove, Jacob Gallaher, Michael Gregg, Karaann Hammerle, Aubrey Jasper, Justin Jasper, Sarah Lansberry, Hannah Lovell, Jasmine Lovell, Jasmine Maines, Angel Mort, Cecealia Muhammad, Alexandra Thompson, Lindsay Webster, Bailee Wimberly, Gage Wright.

EIGHTH GRADE — Logan Cree, Ezekiel Dubler, Sarah Holes, Angel Hollen, Kelly Kasaback, Graze Kozak, Ava Krause, Jocelyn Mooney, Alyssa Sinclair, Grace Williams.

SEVENTH GRADE — Ashton Brink, Bryson Davis, Noah Detwiler, Michaela Hnatkovich, Aidan McClellan, Jeri Reigh, Caitlyn Rydbom.

HONORS

12TH GRADE — Nicolas Blake, Caleb Cossick, Emilee Dotts, Kayla Downs, Benjamin Duclo, Katelyn Feige, Austin Hammerle, John Kitko, Kennedy Lemaster, Gerard Lowe, Aubrey McClellan, Jade McClellan, Blaze McCusker, Brooke Miller, Molly Mulhollen, Katie Ness, Marylou Ryder, Corie Shawley, Raylene Simmers, Kenneth Stover.

11TH GRADE — Robert Beers, Deborah Downs, Madison Downs, Taylor Duclo, Cassidi Helsel, Gavin Keith, Chiana Miller, Shaylee Morrissey, Kyle Stiver.

10TH GRADE — Clinton Ball, Boston Bloom, Seth Conaway, Corrin Diehl, Kadence Ginter, Jacob Holes, Gary Keith, Brooke Lovell, Zackery McGarvey, Garret Misiura, Baine Seilhamer, Sarah Shaffer, Shane Shomo, Loegen Smeal, Luke Spencer, Taralynn Stewart-Jenkins, Kailey Switzer, Shane Ward, Faith Warwick, Deanna Weld.

NINTH GRADE — Ethan Cavalet, Catherine Davis, Corbin Davis, Braden Dreibelbis, Solomon Dubler, Shania Echavarria, Haylee Edgar, Emma Hockenberry, Rayme-Lee Jasper, Braelyn Lieb, Hanna Noel, Andrew Pennington, Dylan Pennington, Ariann Richards, Cindy Richards, Abigail Williams.

EIGHTH GRADE — Jacob Berger, Riley Best, Megan Oshall, Cora Osterhout, Natalie Reynolds, Joeleen Richards, Kevin Roles, Alyssa Ross, Jillian Taylor

SEVENTH GRADE — Alyson Buterbaugh, Kaprice Cavalet, Tierra Ewing, Wyatt Gregg, Makenna Holes, Caitlin Jasper, Bruce Kougher, Jacob Lukehart, Connor Potutschnig, Benjamin Rivera, Charlie Wilsoncroft.

COMMENTS