Honor roll

CLAYSBURG-KIMMEL HIGH SCHOOL

FIRST MARKING PERIOD

HIGH HONORS

12TH GRADE — Landan Bauman, Mikenlee Bauman, Wyatt Belles, Justinna Brown, Richelle Brown, Canaan Burket, Kassidy Burket, Emily Claar, Emily Claycomb, Stone Claycomb, Samantha Clemens, Sierra Cottle, Lexis Cowher, Hannah Crilly, Jaden Dilling, Hunter Dively, Elisabeth Dodson, Samuel Dodson, Leah Giebelstein, Sadie Hall, Christopher Harr, Kayla Harr, Jolian Hrzic, Jennica Hunter, Andrew Imler, Jazmin Kennedy, Madison Knisley, Kyle Lightner, Olivia Locke, Zachary McCarty, Jeremy Medasie, Lucas Mock, Blayde Shawley, Luke Slagenweit, Siddiq Smouse, Amber Strayer, Gage Tornatore, Garett Vaughan, Kyra Walter, John Watson, Corryne Weyandt, Danae Weyant, Addison Yingling, Joshua Zembower.

11TH GRADE — Michael Baker, Shadey Claycomb, Zachary Claycomb, Mackenzie Clemens, Sidney Feather, Elizabeth Fiess, Brielle Gergely, Kyle Glass, Megan Hartman, Nathaniel Helsel, Hayden Ickes, Hayley Jenkins, Maggie Knisely, Kaylee Lingenfelter, Kyler McDonald, Ethan Metz, Connor Oakes, Jocelyn Shultz, Allison Walter, Delaney Walter, Sean Walter, Benjamin Weiland, Cody Weyandt, Micah Weyandt, Briar Wood.

10TH GRADE — Owen Bradley, Sydney Brown, Noah Brumbaugh, Kalei Carson, Harleigh Cavender, Corey Chamberlain, Kellee Clark, Joslyn Frazier, Madison Frye, Sydnie Hall, Michele Imler, Nathan Maslanik, Mason Patton, Katie Plummer, Anna Rightenour, Kassidi Rininger, John Thompson, Olivia Walter.

NINTH GRADE — Aidan Barr, Zachary Becker, Cassie Berkhimer, Logan Brehm, Wyatt Buell, Grace Burket, Rebekah Claar, Hawke Claycomb, Maelee Claycomb, Ethan Diehl, Joshua Emeigh, Bailey Garver, Abigail Gonsman, Kaylee Haney, Alyson Jenkins, Derek Long, Kyler Miller, Kristopher Oakes, Jessen Poullos, Emma Shirk, Sarah Strayer, Sierra Walters, Olivia Wilbur.

EIGHTH GRADE — Allison Becker, Devan Chrisawn, Taylor Conrad, Ally Dicken, Samuel Dively, Aaron Garland, Sarah Helsel, Rachel Kauffman, Taylor Mowry, Erica Norotsky, Emily Rightenour, Emma Ritchey, Britnee Robertson, Anthony Sacchitella, Nevaeh Walter, Zoie Weyant, Gavin Wicker.

SEVENTH GRADE — Noah Ake, Cameron Brown, Zachary Campagna, Emalee Cavender, Dominic Chappell, Alexis Claycomb, Cameron Claycomb, Jazmyne Claycomb, Joyce Cottle, Delainey Dodson, Ashton Draeger, Riley Ebersole, Trevor Finnegan, Alayna Hill, Caleb Keith, Anthony McGeary, Anthony Napolitano, Reece Replogle, Dawayne Ridenour, Elias Ritchey, Kaylyn Roudabush, Alyssa Sacchitella, Emma Walter, Shanda Weyandt, Landon Williams.

HONORS

12TH GRADE — Rhiannon Baker, Bradley Bivens, Benjamin Claar, Sabrina Diehl, Emily Dominguez, Joshua Gonsman, Alexander Kulick.

11TH GRADE — Tanisha Bradford, Justin Dively, Corey Hammel, Christina Hunter, Isaac Kerr, Gabrielle McGeary, Lucynda Parks, Alexzander Potts.

10TH GRADE — Caleb Brehm, Olivia Bushore, Edward Eckhard, Nicholas Holland, Caleb Hunter, Brittany Imler, Austin Kephart, Evan McDonald, Logan Mock, Ethan Potter, Haileigh Reed, Kiersten Servello, Jacob Shaak, Nathaniel Ward, Emily Weyant.

NINTH GRADE — Miky-laah Bauman, Lance Granville, Wesley Hunter, Dylan Larson, McKenna Patterson, Emily Potts, Emma Ritchey, Jarett Steele, Aaron Walters, Devon Walters, Riley Williams, Makayla Winegardner.

EIGHTH GRADE — McKenzi Black, Parker Buell, Cole Claycomb, Haylie Claycomb, Emily Clemens, Emily Dively, Gracie Eicher, Hunter Knisely, Cameron Lingenfelter, Ethan Mauk, Hunter McDonald, Betty-Jean Mesmer, Nathan Miller, Chelsie Noah, Caleb Oakes, Gabrielle Rininger, Ashley Tipton, Skylar Weyandt.

SEVENTH GRADE — Charielys Bauman, Janelle Ellis, Kyler Kennedy, Katelynn Klett, Corey Lasure, Kennedy Lewis, Maria Mejia-Mock, Ashton Morris, Angelica Owens, Kaya Reed, Danica Sunderland.

COMMENTS