Honor roll

HOLLIDAYSBURG AREA SENIOR HIGH SCHOOL

FIRST MARKING PERIOD

12TH GRADE — Abby L. Albright, Eliza R. Albright, Noah J. Anneski, Alexandria B. Auerbeck, Alycia B. Auerbeck, Adam M. Baranik, Alyson M. Barley, Shane W. Barnes, Abigail G. Barroner, Owen T. Batzel, Thaddeus J. Baughman, Elliott D. Bernard, Justin R. Best, Brianna M. Black, Aidan M. Bouchard, Sophia E. Brockman, Carson T. Bryan, Elyse S. Brzana, Mya N. Burk, Robert C. Burns, Korde A. Bussard, Madelyn M. Butters, Shannon K. Campbell, Gabriella J. Cantos, Jadyn M. Chase, Kristen R. Cherry, David J. Chesney, Gage Z. Civils, Rachel E. Civils, Faith E. Clawson, Abigail M. Clayton, Sara R. Cook, Rylee R. Crawford, Eve M. Davis, Jenee E. Delerme-Campbell, Hayley D. Dibert.

Katelyn N. Diehl, Olivia E. Dipangrazio, Benjamin K. Drass, Chloe L. Dumm, Benjamin J. Eckard, Ashleigh R. Ellingwood, Madison L. Evans, Lindsey N. Everett, Carly M. Farabaugh, Nathaniel A. Fisher, Caitlin N. Fitzgerald, Oakley C. Fox-Kern, Rebecca J. Gibbons, Theresa M. Gildea, Grant S. Glass, Janessa A. Goins, Zachary S. Grabill, Aleah R. Grove, Brittany N. Hammel, Shelby Q. Hartman, Jack E. Hatajik, Brady D. Haun, Shayna M. Helsel, Sydney E. Helsel, Thane M. Herron, Nathaniel T. Hibbs, Gabriel S. Hoover, Trent C. Howe, Joshua W. Howells.

Nathan C. Howells, Richard A. Huether II, Kylene N. Iachini, Brock D. Irvin, Anna M. Jennings, Paige M. Jodon, Justin A. John, Christian D. Johnson, Olivia G. Johnson, Eian T. Kephart, Marlana N. Knab, Makayla S. Langenbacher, Elizabeth R. Lasinski, Alexander J. Lieb, Ashley N. Lindskold, Rachel A. Lishinsky, Drake C. Loose, Joshua J. Lower, Kayla R. Mainor, Mitchell T. Martin, Anthony J. Martinelli, Nicholas W. Martino, Sierra L. Marty, Sierra N. McClain, Ethan H. McCready.

Mason C. McCready, Mykala L. McGill, Andrew M. McMullen, Austin S. Merritts, Samuelle M. Mierley, Ashlyn N. Miles, Trevor J. Mitchell, Amber R. Munson, Maria K. Murphy, Mikaylah C. Nelson, Hannah J. Nyanko, Brandon E. Patz, Gage G. Paul, Kyla A. Paul, Kaelyn N. Perrin, Laurel D. Perry, Olivia M. Pietrolungo, Sidney J. Pohar, Adam T. Pooler, McKenzie A. Reilly, Nathan C. Ringkamp, Mackenzie H. Rinker, Rylee H. Ritko, John B. Rose, Payton N. Ruggery, Natalie E. Rupp, Ulysses Saldana, Claire E. Sauerland.

Emily E. Schultz, Jacob A. Sensenig, Samuel A. Servello, Jenna R. Sheetz, Andrew M. Simpson, Shayan E. Sipes, Alexa D. Smith, Jasmine M. Smith, Robert L. Smith III, Breonna L. Snowberger, Alexandra G. Snyder, Hannah E. Snyder, Evan S. Soisson, Vincent F. Spallone, Emily L. Stefanick, Colette E. Steward, Abigail M. Strayer, Samuel E. Tinker, Luke R. Trumpbour, Erin E. Varney, Lillian G. Viego, Kayla A. Watson, Austin F. Weak-land, Sarah E. Wendle, Savannah R. West, Audrey L. Westley, Erika O. Wilkie, Izaac G. Wilkinson, Dani J. Young, Deena Zammam, Yu jie Zheng.

11TH GRADE — Simon F. Adams, Addison L. Allen, Noah R. Bailey, Allison M. Barton, Samantha S. Betar, Nathan A. Bettwy, Shae C. Biesinger, Alayna C. Brown, Ava C. Brown, Easton M. Brown, Matthew J. Brown, Tristan S. Chaney, Arin N. Conner, Zane R. Crownover, Morgan F. Datres, Kyle R. Daugherty, Brooke L. Davenport, Justin L. Dean Jr., Trienell L. Decker-Decort, Jaden M. Delerme-Campbell, Dustin W. Dell, Cody J. Despoy, Splendora E. D’Ottavio, John C. Douglas, Kevin L. Dull, Adam C. Elder.

Dominique M. Feather, Reagan C. Ferguson, Nathan G. Ferris, Jadyn A. Gallagher, Jakelyn J. Gardner, Erin L. Garman, Mackenzie R. Garman, Quinn M. Garrity, Rachel A. Gibson, Cody D. Glass, Noah S. Grannas, Marguerite E. Greenland, Luke M. Grove, Heather V. Guthrie, Dylan B. Hayford, Bryce L. Helmer, Nicholas J. Helsel, Austin T. Herron, Andrea J. Hetrick, Allison S. Hileman, Taylor D. Hileman, Bryson A. Holtslander, Averie G. Holtz, Theodore J. Howard, Connor B. Huttenlocher.

Ariel J. Icenhour, Jacob P. Irwin, Abigail J. Karn, Mackenzie R. Kifer, Garrett M. Kratzer, Isabella A. Lear, Mia A. Lecrone, Remington A. Legrand, Dominic A. Lill, Savanah M. McConnell, Adam G. McCoy, Mackenzie V. McCready, Elle K. McGregor, Aubrea T. McIntire, Abigail E. Melito, Hannah R. Merriman, Zachary J. Metzger, Billie J. Meyers, Natalie M. Nagle, Adam R. Naugle, Hugh D. Newman IV, Teagan M. Nichols, Megyn L. Nolan, Triston D. Odroneic, Morgan A. O’Neill.

Cooper T. Otto, Jocelyn M. Pandolph, Hannah N. Perrin, Ethan B. Pinter, Kira N. Podelco, Alyssa M. Prendergast, Aaron M. Regets, Caleigh R. Richards, Ciara P. Richards, Jacob A. Roach, Rachel K. Ross, Rachel M. Sabatino, Charles R. Sharretts VI, Justin R. Singer, Ian G. Smilnak, Gracie D. Snyder, Hannah L. Snyder, Michael J. Solimando, Abagail R. Sponsler, Hunter J. Steele, Ryan S. Stevenson, Dylan R. Treese, Ayden E. Urban, Kara E. Vyborny, Cameron M. Walls, Austin J. Wardrop, Walter A. Wedel, Rachel A. Westley, Anthony J. Williams, Brooke H. Williams, Zachary D. Wyland, Frank B. Yeager, Adam D. Zimmerman.

10TH GRADE — Jammel Affour, Gavin J. Amick, Madalyn E. Ankeny, Vasudev Y. Aswathappa, Katherine A. Avery, Sabrina F. Azad, Olivia G. Baird, Alyssa R. Bell, McKenna R. Berkheimer, Rece M. Boland, Nadia J. Boston, Riley S. Brode, Jonas N. Ciprich, Reagan M. Civils, Zachery A. Clapper, Aragorn H. Clarke, Lidia E. Cugini, Callie M. Dunmire, Lydia N. Eger, Susana Elizabeth A. Escamilla, Sage L. Evans, Tyler D. Faber, Elaina M. Fisher, Carrie L. Frederick.

Meghan E. Frederick, Austin D. Garland, Joseph H. Grabill, Adam E. Haduck, Ethan J. Hansen, Ashley B. Helmer, Grace A. Helton, Torance M. Herr, Virginia K. Huamani, Peyton A. Huff, Caleb T. Jandora, Emma J. John, Brian J. Johnson, Jeremy M. Jones, Derek A. Kaplan, Rita J. Kendziora, Meghan M. Knisely, Mitchell W. Kosko-Blyler, Ava R. Krstyen, Rylee M. Lear, Lydia M. Lieb, Avery O. Matherne, Emma K. Mattern, Brooklyn E. McCready, Madison S. McLanahan.

Paige E. Miller, Zachary J. Miller, Claudia I. Montero Pequignot, Adam E. Muir, Claire E. Nackley, Hunter J. Neely, Katelyn N. Ocker, Jacob A. Orr, Daniel J. Owen, Sarah L. Partsch, Peyton G. Pasley, Jasmine Pham, Brian W. Praul, Ekaterina R. Priel, Jacob P. Ragusa, Mackayla A. Reed, Morgan L. Replogle, Sabrina L. Rhine, Aniya N. Robertson, Andrew S. Roman, Brandon M. Roman, Katelyn R. Routch, Nathan E. Rupp.

Sophia M. Sabatini, Travis B. Saylor, Michael R. Scarpelli, Noah J. Schenk, Evan A. Shale, Ethan M. Shanafelt, Samantha E. Shoemaker, Kevin A. Smith, Xavier D. Smith, Jacob W. Stephens, Tanner C. Stewart, Kathleen M. Tinker, Riley E. Tryninewski, Campbell J. Walls, Jerica D. Walters, Samantha J. Yingling, Elizabeth R. Yoder, Lucas R. Zimmerman.

COMMENTS