Honor roll

CLAYSBURG-KIMMEL HIGH SCHOOL

FOURTH MARKING PERIOD

HIGH HONORS

12TH GRADE — Mikalynn Bauman, Kyle Biesinger, Garret Dively, Hunter Evans, Kayla Fluke, Raelynne Grabilll, McKenna Harbaugh, Karly Kriedler, Stephanie Lockard, Megan Love, Nicolas Maslanik, Heath Mauk, Spencer Mauk, Carson McCready, Noah Schwarz, Emma Smith, Emily Walter, Makenzie Weyandt.

11TH GRADE — Landan Bauman, Mikenlee Bauman, Wyatt Belles, Justinna Brown, Richelle Brown, Canaan Burket, Kassidy Burket, Emily Claar, Emily Claycomb, Stone Claycomb, Samantha Clemens, Sierra Cottle, Lexis Cowher, Hannah Crilly, Jaden Dilling, Hunter Dively, Elisabeth Dodson, Sadie Hall, Kayla Harr, Jennica Hunter, Andrew Imler, Jazmin Kennedy, Madison Knisley, Alexander Kulick, Kyle Lightner, Olivia Locke, Zachary McCarty, Siddiq Smouse, Garett Vaughan, Kyra Walter, Corryne Weyandt, Danae Weyant, Joshua Zembower.

10TH GRADE — Michael Baker, Shadey Claycomb, Mackenzie Clemens, Elizabeth Fiess, Kyle Glass, Megan Hartman, Nathaniel Helsel, Hayden Ickes, Hayley Jenkins, Maggie Knisely, Kaylee Lingenfelter, Connor Oakes, Jocelyn Shultz, Allison Walter, Delaney Walter, Benjamin Weiland, Cody Weyandt.

NINTH GRADE — Owen Bradley, Caleb Brehm, Kalei Carson, Harleigh Cavender, Kellee Clark, Joslyn Frazier, Madison Frye, Sydnie Hall, Michele Imler, Nathan Maslanik, Katie Plummer, Haileigh Reed, Anna Rightenour, Kassidi Rininger.

EIGHTH GRADE — Aidan Barr, Zachary Becker, Cassie Berkhimer, Logan Brehm, Wyatt Buell, Grace Burket, Rebekah Claar, Hawke Claycomb, Maelee Claycomb, Ethan Diehl, Joshua Emeigh, Bailey Garver, Abigail Gonsman, Kaylee Haney, Alyson Jenkins, Kiana Karns, Derek Long, Kyler Miller, McKenna Patterson, Emily Potts, Jessen Poullos, Emma Shirk, Sierra Walters, Olivia Wilbur.

SEVENTH GRADE — Allison Becker, McKenzi Black, Parker Buell, Cole Claycomb, Taylor Conrad, Nathan Delasko, Aaron Garland, Emma Gill, Sarah Helsel, Rachel Kauffman, Hunter Knisely, Kendra Lockard, Ethan Mauk, Taylor Mowry, Erica Norotsky, Emily Rightenour, Gabrielle Rininger, Emma Ritchey, Britnee Robertson, Gavin Walters, Zoie Weyant, Gavin Wicker.

HONORS

12TH GRADE — Dalton Corle, Deegan Feather, Tori Lear, Makaylah Nolan, Evan Ritchey.

11TH GRADE — Dominic Francona, Jolian Hrzic, Cole Lingenfelter, Mikhaela Musselman, Kasandrah Nolan, John Watson, Addison Yingling, Garrett Zeigler.

10TH GRADE — Tanisha Bradford, Levi Brown, Nicholas Cox, Paige Deremer, Kyler McDonald, Ethan Metz, Sean Walter, Briar Wood.

NINTH GRADE — Silas Barr, Sydney Brown, Olivia Bushore, Corey Chamberlain, Jessica Diehl, Janea Dodson, Edward Eckhard, Brielle Gergely, Tyler Harr, Brittany Imler, Evan McDonald, Mason Patton, Olivia Walter.

EIGHTH GRADE — Jacob Kauffman, Emily Knisely, Dylan Larson, Kristopher Oakes, Emma Ritchey, Jarett Steele, Sarah Strayer, Aaron Walters, Devon Walters, Rachael Ward.

SEVENTH GRADE — Devan Chrisawn, Haylie Claycomb, Emily Clemens, Grade Eicher, Brianna Harr, Betty-Jean Mesmer, Nathan Miller, Chelsie Noah, Caleb Oakes, Nichole Ruby, Ashley Tipton, Nevaeh Walter, Brayden Weyandt, Chaise Weyandt.

COMMENTS