Honor roll

GLENDALE JUNIOR/SENIOR HIGH SCHOOL, FLINTON

FOURTH MARKING PERIOD

PRINCIPAL’S HONORS

12TH GRADE — Brittany Belgin, Cierra Bordack, Robert Dick, Seth Dillon, Hannah Dudurich, Hunter Gregory, Kristen Hewitt, Marissa Iraca, Makenzie Lukehart, Courtney Pier, Maiya Shaffer, Mikasa Shaffer, Robert Spaid, Devin Wolfe.

11TH GRADE — Nicolas Blake, Kassidi Byerly, Kayla Downs, Amber Glass, Cassidy Hamilton, Crystal Jasper, Jacob Jasper, John Kitko, Kennedy Lemaster, Jeremy Magnetti, Aubrey McClellan, Emily McGarvey, Kimberly Shepler, Brooke Smeal.

10TH GRADE — Madison Downs, Jackson Kitko, Aleksa Ley, Madison Lukehart, Jenna Mooney, Zoe Raley, Katianne Rydbom, Lainey Shaw, Kyle Stiver, Kelsey Thompson, Alaney Vereshack, Breanna Vereshack, Timothy Williams, Victoria Witherow.

NINTH GRADE — Stephen Ball, Victoria Beers, Karli Byerly, Breanna Fleming, Jacob Holes, Garrett Hutton, Mallorie Keith, Mickayla Kelly, Brooke Lovell, Alexis Mayes, Emma McClellan, Brock McMillen, Abigail Peacock, Olivia Reese, Thomas Roles, Jaelyn Shaw, Shane Shomo, Ryan Sinclair, Loegen Smeal, Dominic Strong, Kailey Switzer, Lilley Vereshack, Madelyn Vereshack, Shane Ward, Samuel Yarger.

EIGHTH GRADE — Dylan Ammerman, Carlie Cann, Samantha Cherry, Brandon Dick, Michael Gregg, Karaann Hammerle, Sarah Lansberry, Alexandra Thompson, Audrey Vereshack.

SEVENTH GRADE — Logan Cree, Ezekiel Dubler, Angel Hollen, Grace Kozak, Ava Krause, Jocelyn Mooney, Alyssa Sinclair, Grace Williams, Lewis Yarger.

HONORS

12TH GRADE — Dylan Apple, Kara Becher, Douglas Beeny, Taylor Fischer, Emily Fleming-Jasper, Riley Gabrielson, Eric Grissinger, Brannon Keith, Nicholas Maiocco, Kristin Myers, Lane Petersen, Bethany Smeal, Erika Stephanic, Angela Thompson, Edward Vanscoyoc.

11TH GRADE — Tessa Berger, Rain Delucia, Emilee Dotts, Tyler Gobert, Maria Henry, Mariah Hoyt, Benjamin Kasaback, Jeremy Keith, Gerard Lowe, Jade McClellan, Molly Mulhollen, Joshua Potutschnig, Raylene Simmers, Jamie Wolfe.

10TH GRADE — Madison Brink, Natosha Casner, Abigail Cherry, Johnathon Cunliffe, Adam Dotts, Taylor Duclo, Shaylee Morrissey, Ryan Pringle, Carol Rogers, Angellia Zabinski.

NINTH GRADE — Clinton Ball, Colt Bickford, Faith Dull, Cameron Fyock, Kadence Ginter, Allyson Gondek, Gary Keith, Logan Keith, Hannah Majofsky, Brian Mann, Christiana McGarvey, Zackery McGarvey, Garret Misiura, Justin Monahan, Josiah Rivera, Baine Seilhamer, Lawrence Waite.

EIGHTH GRADE — Corbin Davis, Braden Dreibelbis, Aubrey Jasper, Justin Jasper, Hannah Lovell, Cecealia Muhammad, Hanna Noel, Andrew Pennington, Libby Spencer, Abigail Williams, Bailee Wimberly, Gage Wright.

SEVENTH GRADE — Dravin Beatty, Sarah Holes, Kelly Kasaback, Alyssa Ross, Nevaeh Watt.

COMMENTS