Penn Cambria Middle School honor roll

PENN CAMBRIA MIDDLE SCHOOL, CRESSON

FOURTH MARKING PERIOD

HIGH HONORS

EIGHTH GRADE — Elias A. Ball, Hayley A. Bianconi, Zoe N. Brigman, Kylie M. Chislow, Marissa M. Conley, Sadie M. Davison, Jada R. Dorman, Emma L. Farabaugh, Bayle J. Kuns-man, Magnus G. Lewis, Daniel R. Lightner, Daijah P. Lilly, Emily L. Mielnik, Max D. Politza, Malia A. Prebish, Kyle T. Reese, Marah E. Saleme, Allison M. Slebodnik, Shawn M. Smith, Avrianna J. Stevens, Zachery D. Szpala, Trey T. Talko, Haylee G. Watt, Amiya S. Wilt, Nicholas T. Wirfel, Camilla Wu.

SEVENTH GRADE — Ashley A. Galovich, Robert C. Glass, Vincent G. Gongloff, Emily P. Hite, Jenna M. LaGesse, Andre A. Marinak, Madison K. McCoy, Xabier P. Muino, Leah M. Partner, Kiara L. Shepler, Luke E. Shuagis, Austin B. Wagner, Austin E. Wheeler.

SIXTH GRADE — Isabelle L. Andersen, Samantha G. Borlie, Sara J. Capraun, Rocco J. Dzurko, Aliyah P. Golden, Joseph E. Hite, Maura L. Kindel, Marissa J. Lee, Tyree H. Padilla, Alyssa B. Ropp, Anthony M. Smithmyer, Kyra D. Vinglish.

FIFTH GRADE — Korena M. Behe, Addyson S. Ehredt, Mackenzy G. Farabaugh, Madisyn M. Farabaugh, Preston C. Farabaugh, Destiny R. Gray, Avah R. Harber, Gavin C. Harrold, Derek J. Hite, Matyson L. Hufford, Andrew W. Mardula, Mason D. Mento, Sophia A. Rabatin, Jaden M. Riley, Grace A. Sheehan, Loren B. Stipano-vich, Hanna M. Taddy.

HONORS

EIGHTH GRADE — Jonathan M. Bossler, Leah I. Buck, Donovan M. Cornell, Caressa R. Doran, Lucas D. Dorsch, Dilan F. Dybus, Cole A. Eberhart, Meghan E. Eckenrode, Jolene M. Gailey, Sydney A. Gibbons, Carlie J. Hazlett-Davis, Tobiaz A. Hudak, Caleb J. Hunt, Xavier A. Hutsky, Keldon J. Irving, Thomas A. Jasper, Riley W. Johns, Camron J. Latterner, Evan L. Lenz, Kelsey M. Lynch.

Mason S. McCarthy, Jeanna R. McConnell, Camryn J. McCulley, Mackenzie M. McMullen, Trenten R. Murphy, Taylar L. Myers, Bailey M. O’Donnell, Brandt R. Patterson, Joshua B. Platt, Shala-Ann M. Rainey, Tyler P. Ream, Alissah J. Sandoval, Emma M. Sawinski, Hanna M. Stoudnour, Salvatore Tiracave, Angelina P. Williams, Marshall F. Wyland, Marissa N. Yingling, Jacob D. Zupon.

SEVENTH GRADE — Gregory A. Asberry, Georgia R. Borlie, Gwendalyn G. Bretz, Madison A. Cavalet, Vincent J. Chirdon, Sage M. Chislow, Jaden M. Conrad, Brianna R. Davis, Kathryn A. Della, Sage J. Dignan, Jordyn L. Farabaugh, Lauren J. Farabaugh, Brady M. Flynn, Julia A. Gil, Jade M. Gillen, Zachary E. Grove, Garrett C. Harrold, Zachary M. Hufford, Jenna G. Irving, Brandon T. Knott.

Lara S. Krug, Leonard R. Lidwell, Anna M. Lill, Kyiah J. Luther, Bayne A. Mallory, Landon J. McMahon, Wyatt A. Mielnik, Alyssa M. Mostick, Samantha N. Nileski, Lynlee R. Noonan, Aliya M. O’Donnell, Carmen M. Padilla, Lauren E. Papi, Samuel J. Podrasky, Mason J. Raymond, Lily K. Sheehan, Ryan M. Stipanovich, Emily N. Suchta, Emily C. Swan, Jerzy C. Vinglish.

Peyton R. Waddell, Olivia G. Westover, Angel A. Yahner-Golby.

SIXTH GRADE — Teddi R. Beck, Monica L. Behe, Sienna R. Bianconi, Jelana N. Boldizar, Aaron J. Brumbaugh, Alexander M. Cherico, Logan M. Cuomo, Andrew R. Dillon, Kaylie J. Elderkin, Emma G. Hazlett, Trent D. Hoover, Alexzander G. Hudak, Aarika R. Jacobs, Anthony C. Keith, Savana L. Koval, Ethan M. Kunowsky, Lachlan Lewis, Talis A. Marshall.

Natalie J. McCormick, Carter J. McDermott, Parker W., Nelen, Hayden L. Paup, Gina E. Pettenati, Chase L. Plazek, Bryson J. Rainey, Lily C. Richardson, Lydia G. Riggleman, MacKenzie K. Scott, Leah M. Shoemaker, Jessie K. Skura, Cameron D. Strait, Santino Tiracave, Sean R. Tomlinson, Jolien B. Tuttle, Brenna L. Urban, Patricia H. Wagner, Sophia M. Wallis, Taylor J. Williams, Samuel D. Wirfel, Jacob V. Zavalanski, Alyssa G. Zupon.

FIFTH GRADE — Conlan J. Ball, Tyler V. Barnish, Jordan A. Bateman, Tyler J. Borque, Douglas E. Brown, Tylor J. Cameron, Gianna M. Caputo, Avery H. Cavalet, Andrea L. Chislow, Caden D. Clapper, Evan J. Connacher, Kyle M. Conrad, Benjamin K. Detrick, Jacob P. Dignan, Lexxi R. Dodson, Jack F. Eckenrode, Marcus P. Eckenrode, Landon J. Ehrenfeld, Zachary A. Farabaugh, Lucas J. Gaida, Kayla S. Galovich, Derek M. George, Xavier M. Gummo, Ryan P. Hanlon, Matthew J. Hazlett, Addison J. Hite, Chloe A. Karabinos.

Gavin W. Kick, Madison O. Kowalski, Maddison E. Lee, Sydney A. Lee, Isabelle I. Lundberg, Gabrielle R. Lynch, Janessa L., Martynuska, Tripp J. McConnell, Zoe’ E. McMullen, Elle A. Myers, Trey A. Myers, Andrew J. Nagle, Jada L. Nagle, Luke I. Noel, Athena L. Perez, Lauren A. Riley, Natasha N. Ross, Tylan J. Scott, Dawson J. Selvage, Jordan T. Shedlock, Alexis M. Shoemaker, Haelyn I. Singer, Haylee M. Singer, Reese M. Swires, Kalonie J., Trexler.

Rowan E. Vinglas, Jake C. Waddell, Aidan M. Waksmunski, Jonas D. Way, Kurtis J. Weakland, Rylee M. Weakland, Kylie A. Weamer, Bryce M. Wheeler, Adrianna L. Wilkinson, Brian Wu, Alison R. Yahner.

COMMENTS