Honor roll

BISHOP GUILFOYLE CATHOLIC HIGH SCHOOL, ALTOONA

FOURTH MARKING PERIOD

HIGH HONOR ROLL

SEVENTH GRADE — Bella Adams, Andrew Crocker, Elaine Farabaugh, Patrick Haigh, Mary Irwin, Alexander Pownall, Katelyn Williams.

EIGHTH GRADE — Ava Adams, Michael Brannock, Colin Butler, Joel Craig, Raven Criscitello, Anthony Edwards, Ashton Emeigh, Alina Foor, Madeline Foor, Erin Himes, Madison Hooper, Marisa Hooper, Alijah Kilmartin, Seth Kirby, Brennen Myrick, Marissa Palau, Delaney Rehm, Noah Ritchey, Dane VanHorn, Elias Wesner, Abby Yahner, Erin Yahner.

NINTH GRADE — Allison Bagley, Giavanna Bambocci, Piper Brunhuber, Grace Callahan, Hope Callahan, Nathan Cammarata, Eliya Craig, Reed Edwards, Teresa Haigh, Brayden Harbaugh, Evan Himes, Nicole Himes, Ellie Irwin, Joseph Johnston, Austin Lewis, Jadie Litzinger, Zachary McCloskey, Jaedyn Montler, Rachel Nosek, Abby Novak, Julie Resick, Daniela Scipioni, Brendan Shaffer, Madison Smith, Maren Stayer, Maren Steinbugl, Evan Wandersee, Sophia Warner, Branden Wasser, Emma Wesner, Andrew Yanoshak.

10TH GRADE — Greta Agee, Christopher Aggersbjerg, Glenn Bartkowiak, Olivia Butler, Julia Cacciotti, Jamison Consiglio, John Donoughe, Alyssa Erndl, Hayden Fox, Giana Georgiana, Mary Gunnett, Jessica Henry, Adela Howsare-Palacios, Emily Kasun, Chris Xiaosi Lai, Matthew Lenze, Sarah Manna, Fabian Matos Machado, Fiona McConnell, Sarah McCulloch, Sarah McElheny, Amelia Morning, Emily Murgas, Ryan Negola, Kyle Ruggery, Mary Shanoudy, Rachel Sleeth, Briana Strayer, Katarina Zerbee.

11TH GRADE — Albert Abraham, Sydney Berish, Kristen Bettwy, Robert Byrne, Kelly Campbell, Daniel Carrieri, Dylann Condrin, Caleb Crawford, Brennan DeLeo, Mackenzie DeLongis, John Fiore, Salvatore Fiore, Megan Hagg, Hanna Qiuhang He, Emma Irwin, Michael Johnson, Matthew Kenner, Madeline Koehle, Gabrielle Krug, Pamela Lund, Emma Masic, Michael McCall, Benjamin McCloskey, Victoria McElheny, Anh Nguyen, Kiet Nguyen, Vi Nguyen, Alicia Nicolini, Daniel Potopa, Jordan Dan Qiao, Eugene Ratay, Rachel Resick, Luke Ruggery, Mikaela Smith, Bryant Speck, Elizabeth Stitt, Eryn Stockley, Maxx Swineford, Delores Jin Tang, Hayley Wheeler, Elizabeth Yahner, Luke Yanoshak, Sarah Zakrzwski.

12TH GRADE — Benjamin Adams, Christianna Bartel, Tyler Berkheimer, Michael Burke, Tessa Crider, Theresa Dodson, Patrick Donoughe, John Fanelli, Allan Ferrell, Samantha Gburek, Vincent Good, Kaelie Goss, Cheryl Yuanqing Huang, Esther Hwang, Tyler Tianyi Jiang, Kyra Kelly, Morgan Kiesewetter, Aliyah Labriola, Ryley Lewis, Jack Ruang Li, Wendy Qiuying Liao, Daisy Yuan Meng, Kenta Okada, Charles Patterson, Samuel Riccio, Michael Scharf, Joseph Stevens, Genevieve Timm, Wendy Xuan Weng, Ethan Wesner, Christopher Wray.

HONOR ROLL

SEVENTH GRADE — Claire Cammarata.

EIGHTH GRADE — Tia Bartkowiak.

NINTH GRADE — Jeana Bohn, Aurielle Brunner, Dominic Cacciotti, Ayden Craine, Olivia Dixon, Hanna Haeun Lee, Ryan McLucas, Keegan Myrick, Jocelyn Robertson, Julia Runk, Seth Seymore, Casey Smith, Caleb Stevens, Alexander Wood.

10TH GRADE — Abigail Anderson, Samuel Barber, Zachary Dodson, Elena Durbin, Samuel Homan, Wook Hur, Amanda Jones, Alexis Kilmartin, Blaise Kilmartin, Joshua Krish, Emily Liebal, Dylan Little, Annie Markel, Jorden McClure, Michael Montecalvo, Ashlee Rumbaugh, Jillian Smith, Jessica Watson, Alyssa Yahner, Bradyn Yahner, Owen Wen Yang.

11TH GRADE — Seth Bender, Emily Brown, Dylan Hench, Paul Liebal, Kolton McGhee, Rachel Meintel, Matthew Neumeyer, Dominic Pulcinello, Quintin Simanski, Ryne Talko, Una Xinwen Xu, Allan Zicheng Yang, Zachary Yingling, John Tingrui Zhang.

12TH GRADE — Ryan Berger, Michael Berish, Noah Brunhuber, Justin Charlton, Mark Conrad, Abbigail Koehle, Elizabeth Kowalski, Nicholas Leamer, Adam Spencer, Emily Stevens, Madisyn Stockley, Luke Wills.

COMMENTS