Honor roll

BISHOP GUILFOYLE CATHOLIC HIGH SCHOOL, ATLOONA

FIRST MARKING PERIOD

HIGH HONOR ROLL

SEVENTH GRADE — Bella Adams, Claire Cammarata, Andrew Crocker, Elaine Farabaugh, Patrick Haigh, Mary Irwin, Alexander Pownall.

EIGHTH GRADE — Tia Bartkowiak, Michael Brannock, Joel Craig, Raven Criscitello, Anthony Edwards, Ashton Emeigh, Alina Foor, Erin Himes, Madison Hooper, Marisa Hooper, Seth Kirby, Brennen Myrick, Marissa Palau, Delaney Rehm, Noah Ritchey, Dane VanHorn.

NINTH GRADE — Allison Bagley, Giavanna Bambocci, Piper Brunhuber, Aurielle Brunner, Hope Callahan, Nathan Cammarata, Eliya Craig, Reed Edwards, Teresa Haigh, Brayden Harbaugh, Evan Himes, Nicole Himes, Ellie Irwin, Joseph Johnston, Austin Lewis, Jadie Litzinger, Zachary McCloskey, Jaedyn Montler, Daniela Scipioni, Maren Stayer, Maren Steinbugl, Evan Wandersee, Sophia Warner, Branden Wasser, Emma Wesner, Andrew Yanoshak.

10TH GRADE — Christo-pher Aggersbjerg, Glenn Bartkowiak, Olivia Butler, Julia Cacciotti, Alyssa Erndl, Giana Georgiana, Jessica Henry, Adela Howsare-Palacios, Emily Kasun, Alexis Kilmartin, Blaise Kilmartin, Xiaosi Chris Lai, Emily Liebal, Sarah Manna, Fabian Matos Machado, Fiona McConnell, Sarah McCulloch, Sarah McElheny, Amelia Morning, Emily Murgas, Ryan Negola, Kyle Ruggery, Mary Shanoudy, Rachel Sleeth, Briana Strayer, Bradyn Yahner, Katarina Zerbee.

11TH GRADE — Albert Abraham, Sydney Berish, Kristen Bettwy, Emily Brown, Robert Byrne, Kelly Campbell, Daniel Carrieri, Dylann Condrin, Caleb Crawford, Brennan DeLeo, Salvatore Fiore, Kylee Gooding, Megan Hagg, Brady Haun, Qiuhang Hanna He, Emma Irwin, Michael Johnson, Matthew Kenner, Madeline Koehle, Gabrielle Krug, Michael McCall, Benjamin McCloskey, Anh Nguyen, Kiet Nguyen, Vi Nguyen, Alicia Nicolini, Daniel Potopa, Eugene Ratay, Rachel Resick, Luke Ruggery, Bradley Shaffer, Mikaela Smith, Elizabeth Stitt, Maxx Swineford, Jin Delores Tang, Hayley Wheeler, Elizabeth Yahner, Luke Yanoshak, Sarah Zakrzwski.

12TH GRADE — Christianna Bartel, Ryan Berger, Tyler Berkheimer, Noah Brunhuber, Michael Burke, Justin Charlton, Mark Conrad, Tessa Crider, Theresa Dodson, Patrick Donoughe, John Fanelli, Samantha Gburek, Dominic Georgiana, Vincent Good, Kaelie Goss, Yuanqing Cheryl Huang, Esther Hwang, Tianyi Tyler Jiang, Kyra Kelly, Morgan Kiesewetter, Elizabeth Kowalski, Aliyah Labriola, Nicholas Leamer, Gyuhaeng Paul Lee, Ryley Lewis, Ruang Jack Li, Qiuying Wendy Liao, Yuan Daisy Meng, Kenta Okada, Charles Patterson, Christopher Phillippe, David Pleva, Samuel Riccio, Maxwell Sankey, Emily Stevens, Joseph Stevens, Genevieve Timm, Daniel Wandersee, Xuan Wendy Weng, Brittan Wesner, Ethan Wesner, Luke Wills, Christopher Wray.

HONOR ROLL

NINTH GRADE — Annika Barnes, Jeana Bohn, Michael Boston, Dominic Cacciotti, Grace Callahan, Sean Cruz, Olivia Dixon, Konner Kiesewetter, Haeun Hanna Lee, Adam Mason, Ryan McLucas, Keegan Myrick, Rachel Nosek, Abby Novak, Elisabet Pike, Julie Resick, Jocelyn Robertson, Julia Runk, Seth Seymore, Brendan Shaffer, Rachel Simanski, Casey Smith, Madison Smith, Caleb Stevens, Noah Wills, Alexander Wood.

10TH GRADE — Greta Agee, Abigail Anderson, Bradley Bare, Jamison Consiglio, Zachary Dodson, John Donoughe, Elena Durbin, Hayden Fox, Mary Gunnett, Wook Hur, Amanda Jones, Joshua Krish, Matthew Lenze, Dylan Little, Annie Markel, Jorden McClure, Michael Montecalvo, Gaige Reighard, Jillian Smith, Jessica Watson.

11TH GRADE — Seth Bender, Harold Brennecke, Paul Liebal, Yifei David Liu, Pamela Lund, Emma Masic, Victoria McElheny, Kolton McGhee, Dominic Pulcinello, Dan Jordan Qiao, Eryn Stockley, Ryne Talko, Zicheng Allan Yang, Zachary Yingling, Tingrui John Zhang.

12TH GRADE — Benjamin Adams, Alan Albright, Michael Berish, Allan Ferrell, Abbigail Koehle, Anthony Labriola, Noah Murray, Madeline Reed, Nicholas Scaramozzino, Michael Scharf, Sarah Sleeth, Madisyn Stockley.

COMMENTS