Honor roll

CLAYSBURG-KIMMEL HIGH SCHOOL

THIRD MARKING PERIOD

HIGH HONORS

SEVENTH GRADE — Aidan Barr, Zachary Becker, Cassie Berkhimer, Logan Brehm, Wyatt Buell, Grace Burket, Kalei Carson, Rebekah Claar, Hawke Claycomb, Maelee Claycomb, Ethan Diehl, Joshua Emeigh, Bailey Garver, Abigail Gonsman, Kaylee Haney, Alyson Jenkins, Dylan Larson, Derek Long, Conor Mauro, Kristopher Oakes, Emma Shirk, Jarett Steel, Sarah Strayer, Devon Walters, Olivia Wilbur, Riley Williams.

EIGHTH GRADE — Silas Barr, Ryan Biesinger, Owen Bradley, Sydney Brown, Harleigh Cavender, Kellee Clark, Joslyn Frazier, Madison Frye, Brielle Gergely, Sydnie Hall, Brittany Imler, Michele Imler, Austin Kephart, Nathan Maslanik, Mason Patton, Katie Plummer, Haileigh Reed, Anna Rightenour, Kassidi Rininger, John Thompson.

NINTH GRADE — Shadey Clay­comb, Mackenzie Clemens, Kyle Glass, Megan Hartman, Hayley Jen­kins, Maggie Knisely, Kaylee Lingen­felter, Allison Walter, Benjamin Weiland.

10TH GRADE — Justinna Brown, Richelle Brown, Canaan Burket, Emily Claar, Emily Claycomb, Samantha Clemens, Sierra Cottle, Lexis Cowher, Hannah Crilly, Jaden Dilling, Sadie Hall, Jennica Hunter, Andrew Imler, Jazmin Kennedy, Alexander Kulick, Kyle Lightner, Olivia Locke, Heath Mauk, Mikhaela Musselman, Blayde Shawley, Siddiq Smouse, Garett Vaughan, John Watson, Corryne Weyandt, Danae Weyant, Addison Yingling.

11TH GRADE — Mikalynn Bauman, Kyle Biesinger, Jamie Ellis, Hunter Evans, Deegan Feather, Raelynne Grabill, McKenna Harbaugh, Jacob Hunter, Karly Kriedler, Liam Lafferty, Stephanie Lockard, Megan Love, Spencer Mauk, Carson McCready, Taytum McKee, Evan Ritchey, Emma Smith, Emily Walter, Makenzie Weyandt.

12TH GRADE –Brandon Benton, Cara Berkhimer, Taylor Bowers, Hailey Bradley, Quentin Burket, Rachael Claar, Raeann Claycomb, Adam Dibert, Brandon Dodson, James Dunmore, Danielle Ebersole, Sarah Feather, Samantha Fickes, Emily Fiess, Alex Figart, Isaac Fleck, Ashton Foor, Courtney Garver, Logan Hill, Kaitlyn Imler, Jerrell Kephart, Julie Knisely, Dalton Long, Kathryn Mauk, Nicholas Mauro, Madison Miller, Keyara Morgan, Collin Musselman, McKenzie Musselman, Cameron Parry, Nicholas Polisky, Isiah Saez, Brandon Walker, Anthony Walter, Reid Walter, Elizabeth Weiland, Makenzi Welsh, Gunnar Wood, Cheyenne Yingling.

HONORS

SEVENTH GRADE — Michael Brumbaugh, McKenna Patterson, Jes­sen Poullos, Aaron Walters, Sierra Walters.

EIGHTH GRADE — Sonny Beck, Alexis Benton, Olivia Bushore, Corey Chamberlain, Tiffany Claar, Hayden Foor, Kaden Helsel, Delaney Patter­son, Olivia Walter, Jessica Weyandt.

NINTH GRADE — Michael Baker, Elizabeth Fiess, Hayden Ickes, Connor Oakes, Jocelyn Shultz, Delaney Walter, Cody Weyandt.

10TH GRADE — Landan Bauman, Stone Claycomb, Elisabeth Dodson.

11TH GRADE — Lane Burket, Katelyn Claar, Garret Dively, Ty Hagen,Tori Lear, Nicolas Maslanik, Skylynn Miller, Makaylah Nolan, Kendra Roudabush.

12TH GRADE — Dakota Chamber­lain, Alyssa Gaston, Deseree Hender­son, Ian Ody, Sidney Thompson, Kenneth Weyant, Jeremy Wicker.

COMMENTS