Honor roll

HOLLIDAYSBURG AREA SENIOR HIGH SCHOOL

SECOND MARKING PERIOD

12TH GRADE — Saadia N. Arshad, Kaitlin E. Baker, Jacob R. Barner, Sierra L. Barr, Chang Z. Bickel, Brock R. Breinich, Austin T. Burket, Courtney L. Byrnes, Alyssa M. Carnicella, Isaac J. Ciprich, Cassandra L. Clapper, Madison B. Clapper, Micah W. Clouse, Jack E. Collins Jr., Jeremiah G. Conner, Karah-anne M. Curry, Sophia R. Dellinger, Molly M. Deprospo, Marissa R. Dubrow, Kaylee M. Dunlap, Cameron J. Edgell, Emily M. Eger, Grace E. Everett.

Lauren R. Everett, Ian J. Fish-er, Reghan E. Fitch, Ethan J. Fochler, Mikayla D. Focht, Noah J. Foor, Joseph D. Frew, Madra R. Furman, Alexander P. Gehr-inger, Jacob C. Gibson, Parker W. Givler, Victoria R. Grigg, Grace O. Harr, Ezra N. Hartman, Alicia N. Hawkins, Gabriel T. Hayes, Maria D. Heiss, Anna C. Hollingshead, Colton J. Holzworth, Kathryn E. Jennings.

Christian T. Kendziora, Jaclyn R. Koeck, Dalton C. Kratzer, Dillon P. Lance, Cherie J. Langenbacher, Megan E. Lauer, Hunter L. Leaper, Joshua Lee, Trent R. Lingenfelter, Patrick M. McClain II, Brady M. McCready, Thomas G. McKeon, Austin D. Morse, Julia M. Moyer, Jessica R. Musselman, Alice D. Nasuti, Daniel J. Neff, Sammy H. Obeid, Katelyn E. Parisi, Jaden M. Parker, Jordan T. Parnell, Jacob B. Pentz, Harrison C. Perrin, Bridget E. Perry, Tyler J. Peterson, Jarrod J. Piper, Chelsea A. Pounds, Jacob T. Proulx, Haley E. Rabel, Christine E. Raposas.

Michael O. Reese, Clair M. Rhodes, Sierra N. Richardson, Nathan T. Rogers, Helen A. Rose, Adam L. Rosenbaum, Paola M. Sambula Martinez, Emma L. Sease, Morgan J. Seiler, Hailey M. Shaffer, Natalie L. Shawley, Hailey E. Smith, Sheena E. Sollenberger, Emily E. Sosnowski, Aubrey B. Stitt, Codi R. Stott, Nathan T. Stull, George E. Toth, Ashley M. Vanveenendaal, Alexis D. Wagner, Isaac J. Wood, Bronson M. Woodring, Alison M. Wyland, Zaina Younes, Andrew E. Young, Michael B. Zaffino Jr., Edward A. Zovinka.

11TH GRADE — Kate E. Altmanshofer, David W. Antonowicz, Sidra N. Arshad, David F. Auerbeck Jr., Mackenzie L. Baker, Derek E. Baum, Aleah P. Berkheimer, Abigail A. Betar, Abigail C. Bettwy, Samantha A. Bilofsky, Kevin J. Bishop, Alyssa M. Brozenich, Jasmine A. Bunzell, Dalton A. Byrnes, Daniel C. Calvert, Elizabeth L. Catalano, Garrett D. Conner, Michael R. Day, Lauren E. Delbiondo.

Heema P. Desai, Alexis L. Despot, Rachel N. Dull, Nicole R. Dunkley, Harley L. Eger, Kirk B. Eichenlaub, Jamie L. Emerick, Holly A. Fabrizio, Madison E. Faith, Noah M. Frank, Dominic G. Frucella, Kara E. Gallagher, Shanna J. Gattuso, Maura L. Gildea, Tyler P. Glass, Rohan P. Gupta, Jessica A. Hayes, Allyson H. Hayford, Jenna M. Heim, Veronica M. Helsel, Brenden D. Hileman, Dane M. Holtz.

Emily R. Ingram, Alexandra N. Kaplan, Alexis M. Keagy, Alayna P. Kephart, Mark Z. Khoury, Addisan L. Knopp, Raegan A. Lecrone, Jonathan M. Letcher, Chloe E. Love, Seth A. Lowey, Kaitlyn M. Marks, Olivia J. Masood, Anthony J. Menard, Sophira M. Morris, Andrew P. Moyer, Ashley N. Munson, Trent A. Musselman, Hannah R. Myers, Jonah M. Naugle, Blake A. Neely, Macie L. Nelson.

Cameron F. O’Connor, Casey M. Ottaway, Krutikkumar P. Patel, Shreeman S. Pericherla, Connor L. Pielmeier, Mackenzie G. Reed, Daniel J. Reeve, Alyssa M. Restly, Sydney A. Routch, Dayri G. Ruiz Martinez, Elizabeth F. Sabatino, Michael W. Schirf, Lucas S. Scordo, Ryan J. Shade, Kristin L. Singer, Amanda B. Sky, Brooke L. Smith, Teresa N. Solimando, Elizabeth A. Stevens, Collin M. Stevenson, Courtney L. Stewart.

Kathryn H. Swope, Eden J. Taddei, Morgen B. Taylor, William A. Tyndall Jr., Taylor M. Valente, Daria C. Vanallman, Anthony M. Vassalotti, Mason A. Ventura, Nicholas A. Viduya, Khala L. Vines, Piper S. Wadlinger, Allison N. Wilkes, Sierra N. Wilkie, Olivia G. Wright, Chloe E. Wyper, Kaylyn M. Yeager, Shane P. Zovinka.

10TH GRADE — Alexandria B. Auerbeck, Alycia B. Auerbeck, Adam M. Baranik, Kaleb A. Barnes, Shane W. Barnes, Abigail G. Barroner, Sophia E. Brockman, Carson T. Bryan, Elyse S. Brzana, Mya N. Burk, Robert C. Burns, Shannon K. Campbell, Gabriella J. Cantos, Kristen R. Cherry, Ethan J. Cla-baugh, Abigail M. Clayton, Rylee R. Crawford, Jenee E. Delerme-Campbell, Riley E. Denz.

Katelyn N. Diehl, Olivia E. Dipangrazio, Chloe L. Dumm, Lindsey N. Everett, Nathaniel A. Fisher, Oakley C. Fox-Kern, Rebecca J. Gibbons, Theresa M. Gildea, Aleah R. Grove, Brittany N. Hammel, Shelby Q. Hartman, Jack E. Hatajik, Shayna M. Helsel, Sydney E. Helsel, Thane M. Herron, Nathaniel T. Hibbs, Trent C. Howe, Joshua W. Howells, Nathan C. Howells, Richard A. Huether II, Kylene N. Iachini.

Paige M. Jodon, Christian D. Johnson, Olivia G. Johnson, Elizabeth R. Lasinski, Melina A. Lettieri, Ashley N. Lindskold, Joshua J. Lower, Tyler J. Mallad, Anthony J. Martinelli, Nicholas W. Martino, Sierra L. Marty, Zachary E. Mattern, Sierra N. McClain, Mykala L. McGill, Ashlyn N. Miles, Bryce L. Miller, Maria K. Murphy, Gage G. Paul, Laurel D. Perry, Nathan C. Ringkamp, Mackenzie H. Rinker, Rylee H. Ritko, John B. Rose, Payton N. Ruggery, Natalie E. Rupp, Claire E. Sauerland, Emily E. Schultz.

Paige J. Senne, Jacob A. Sen-senig, Andrew M. Simpson, Shayan E. Sipes, Alexa D. Smith, Breonna L. Snowberger, Hannah E. Snyder, Isaiah W. Spade, Vincent F. Spallone, Emily L. Stefanick, Alexis H. Ste-vens, Samuel E. Tinker, Luke R. Trumpbour, Erin E. Varney, Lillian G. Viego, Kayla A. Watson, Austin F. Weakland, Audrey L. Westley, Erika O. Wilkie, Izaac G. Wilkinson, Dani J. Young, Deena Zammam, Yu jie Zheng.

COMMENTS