Honor roll

HOLLIDAYSBURG AREA JUNIOR HIGH SCHOOL

SECOND MARKING

PERIOD

NINTH GRADE — Addison L. Allen, Allison M. Barton, Jordan F. Becker, Nathan A. Bettwy, Easton M. Brown, Matthew J. Brown, Tristan S. Chaney, Cameryn L. Clark, Jesse E. Clayton, Emma M. Cummings, Meghan E. Cutshall, Brooke L. Davenport, Justin L. Dean Jr., Jaden M. Delerme-Campbell, Drew E. Desort, Jaren T. Dick, Adam C. Elder, Daniel Evans, Lily G. Evans, Dominique M. Feather, Reagan C. Ferguson, Jadyn A. Gallagher, Jakelyn J. Gardner, Rachel A. Gibson.

Shane R. Gildea, Marguerite E. Greenland, Emily F. Greiner, Luke M. Grove, Heather V. Guthrie, Meghan E. Hansen, Darrek M. Harshberger, Dylan B. Hayford, David J. Heim, Bryce L. Helmer, Nicholas J. Helsel, Andrea J. Hetrick, Allison S. Hileman, Taylor D. Hileman, Theodore J. Howard, Connor B. Huttenlocher, Ariel J. Icenhour, Lauren E. Imler, Sarah N. Isenberg, Abigail J. Karn, Garrett M. Kratzer, Isaac R. Kuntz, Isabella A. Lear, Mia A. LeCrone, Ethan J. Lieb.

Adrian Lorensen, Mackenzie V. McCready, Elle K. McGregor, Aubrea T. McIntire, Abigail E. Melito, Hannah R. Merriman, Zachary J. Metzger, Lexi L. Murtiff-Salem, Natalie M. Nagle, Adam R. Naugle, Kristin P. Neeley, Triston D. Odroneic, Cooper T. Otto, Hannah N. Perrin, Alyssa M. Prendergast, Rachel L. Raposas, Katelyn A. Rhodes, Jacob A. Roach, Rachel K. Ross, Walter A. Ruiz Martinez, Rachel M. Sabatino, Lauren E. Simpson, Colin J. Smilnak, Ian G. Smilnak, Hunter C. Smith, Hannah L. Snyder, Michael J. Solimando, Hunter J. Steele, Dylan R. Treese, Walter A. Wedel, Rachel A. Westley, Brooke H. Williams, Jordan D. Wolfe, Zachary D. Wyland, Adam D. Zimmerman.

EIGHTH GRADE — Madalyn E. Ankeny, Vasudev Y. Aswathappa, Katherine A. Avery, Sabrina F. Azad, Andrew J. Bailor, Olivia G. Baird, Alyssa R. Bell, Morgan E. Bihary, Rece M. Boland, Nadia J. Boston, Riley S. Brode, Evan M. Brozenich, Trinity E. Burk, Jonas N. Ciprich, Emmalee F. Claar, Zachery A. Clapper, Alhana S. Davis, Jackson R. delGiudice, Megan E. Dinges.

Olivia R. Dixon, Callie M. Dunmire, Lydia N. Eger, Sage L. Evans, Tyler D. Faber, Elaina M. Fisher, Carrie L. Frederick, Meghan E. Frederick, Margaret R. Haines, Ethan J. Hansen, Ashley B. Helmer, Grace A. Helton, Sydney L. Hillard, Agnes P. Hoover, Peyton A. Huff, Cassidy L. Hummell, Caleb T. Jandora, Brian J. Johnson, Jeremy M. Jones.

Derek A. Kaplan, Rita J. Kendziora, Ava R. Krstyen, Rylee M. Lear, Lydia M. Lieb, Avery O. Matherne, Brooklyn E. McCready, Landon D. Meadows, Paige E. Miller, Claudia I. Montero Pequignot, Adam E. Muir, Claire E. Nackley, Katelyn N. Ocker, Braden M. O’Connor, Daniel J. Owen, Sarah L. Partsch, Peyton G. Pasley, Jasmine Pham, Brian W. Praul, Ekaterina R. Priel, MacKayla A. Reed, Morgan L. Replogle, Sabrina L. Rhine, Andrew S. Roman, Brandon M. Roman.

Katelyn R. Routch, Nathan E. Rupp, Sophia M. Sabatini, Travis B. Saylor, Logan M. Shade, Evan A. Shale, Ethan M. Shanafelt, Elizabeth M. Sheehan, Samantha E. Shoemaker, Clay T. Smith, Kevin A. Smith, Jacob W. Stephens, Emalee S. Stitt, Kathleen M. Tinker, Riley E. Tryninewski, Ava N. Ventura, Jerica D. Walters, Paul D. Walters, McKenzie L. Woods, Samantha J. Ying-ling, Lucas R. Zimmerman.

SEVENTH GRADE — Madison J. Adamiak, Muhammad-saf B. Ahmer, Nathaniel E. Anderson, Summer L. Arney, Sarah N. Arshad, Abigail L. Batzel, Jack R. Becker, Isaac E. Bennett, Kailey E. Bilek, Carter S. Brenneman, Nathan J. Breton, Ashlyn N. Brown, Jordan E. Brown, Clarence Ken Nathaniel U. Bueno, Lucas H. Burger, Allison J. Burk, Rhiannon N. Burk.

Maureen E. Burke, Makayla A. Campbell, Megan N. Claar, Harold J. Clapper, Makayla A. Cogan, Abigail E. Conner, George W. Cummings IV, Shushant Dahal, Brittyn E. Davenport, Joelle K. Delattre, Talia S. Delerme-Campbell, Natalie G. Despot, Summer D. Dively, Laina M. Drass, Zachary J. Dubrow, Rachel E. Engle, Nelly Sarahi A. Escamilla, Bridgett N. Everett, Mitchell G. Ferris, Camryn N. Figard, Alexandar V. Fix.

Brady J. Flynn, Chase A. Fox, Caleb D. Frailey, Ryan M. Frank, Nijad Gereige, Jocelyn M. Giarth, Kyle R. Gnegy, Tyler S. Gnegy, Addison R. Harding, Matthew A. Hargittai, Kyla A. Hatch, Amanda J. Henry, Layna E. Henry, Faith R. Hetrick, Rylee J. Hileman, Claire R. Hollenbach, Ella R. Jodon, Elizabeth M. Johnson, Sydney E. Keagy, Noah J. Kimble, Leah M. Kratzer, Mitchell A. Kratzer.

Clayton J. Krupka, Brooke S. Langenbacher, Falyn R. Leighty, Cael F. Long, Benjamin I. Love, Mason C. Lowey, Jordan D. McCaulley, Mark E. McCoy, Isabelle R. Melito, Olivia R. Merriman, Julia D. Neely, Kiley M. Osta, Kristen M. Pappal, Emma G. Parnell, Shreemuth S. Pericherla, Kelly L. Pham, Andrew P. Renyck, Kassie J. Resig, James T. Rowe, Erika N. Salisbury, Sabrina M. Sargent, Kyle A. Saylor.

Ava G. Sheetz, Breann E. Shoop, Ian S. Shuey, Avery W. Sloan, Charles K. Smith, Rachel E. Snively, Marian E. Stephens, Mitchell J. Swineford, Kennedy E. Tewell, Nolen O. Tyndall, Lydia M. Um, Lauren P. Varney, Madeline J. Waibel, Larin J. Walls, Bridget Weatherwalk, Sierra B. Webber, Samantha M. Weyandt, Isabella H. Wisneskie, Alexis M. Woodring, Paige C. Woods, Broderick P. Yoder, Emily Y. Zhu.

COMMENTS